1.01
1000

Granada - Valencia

04.04.2024 20:00

Futbalisti Granady sú spolu s Almeriou takmer istými vypadávajúcimi a v dohrávke 26. kola ich príde obrať o všetky body aj momentálne nevýrazná Valencia.

Domáci si pripísali prvé víťazstvo už v 3. kole s Mallorcou (15.) 3:2, ale ďalšieho sa dočkali až na úvod roku 2024, keď na vlastnom trávniku zvládli súboj s Cadizom (18.) 2:0. Nasledovali však ďalšie tri porážky a po nich možno aj trochu nečakane trikrát neprehrali pri troch remízach. Svetlou chvíľkou bo bod na trávniku Barcelony (2.) 3:3, ale v posledných štyroch vystúpeniach už opäť ani raz nebodovali. Doma hrali iba s Realom Sociedad (6.) 2:3 a favorita poriadne potrápili. Horšie že chýbajú Vallejo s Uzunim a naposledy sa zranil aj Boye.

„Netopierom“ vyšiel vstup do nového roku a trikrát bodovali v lige naplno. Horšie že potom prehrali všetky tri vystúpenia na trávnikoch súperov s Atl.Madrid (4.) 0:2, Las Palmas (12.) 0:2 aj vo Villarreale (10.) 0:1. Bodovali aspoň doma, aj keď aj tam zo štyroch posledných zápasov vyhrali jediný s Getafe (11.) 1:0. V sobotu nedokázali streliť gól Mallorce (15.) 0:0 a práve produktivita je ich slabinou. Neprospelo k tomu ani zranenie Jaremčuka, chýbať budú Gaya s Diakhaby, no vrátil sa aspoň Canos.

Vo vzájomných zápasoch sa tešila Valencia na trávniku súpera takmer presne pred 7-mi rokmi. V tomto ročníku sa zrodila na jej trávniku remíza 1:1 a tú by brala aj v odvete. Odvtedy v štyroch dueloch uhrala iba 2 body za dve remízy. Na jeseň zvládla domáci duel pri víťazstve 1:0 a tentoraz je favoritom aj vonku. Stávkujúcim radíme vsadiť na 1.polčas/zápas 10/02, prípadne že Valencia vyhrá aspoň 1 polčas. Skúsiť to môžete aj kombináciou v obľúbenom Betbuilderi