Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Freiburg - Bayern

01.03.2024 20:30
pic

Piatkovým zápasom sa rozohrá 24. kolo nemeckej Bundesligy a majstrovský Bayern si po dôležitom víťazstve proti Leipzigu príde pre ďalšie body do Freiburgu.

Domáci nenadviazali na posledné vydarené sezóny a najmä momentálne je to veľká bieda. V piatich posledných ligových zápasoch uhrali jediný bod doma s Frankfurtom (6,) 3:3, ale okrem neho štyrikrát prehrali. Naposledy aj v Augsburgu (11.) 1:2 a tak ich musel potešiť postup do osemfinále Európskej ligy. V dvoch zápasoch s Lens (0:0v, 3:2p d) sa zrodili dve remízy a o ich triumfe rozhodlo predĺženie v odvete na vlastnom trávniku. Budúci týždeň ich čaká ďalší atraktívny súper v podobe West Hamu a diváci sa majú dvakrát za sebou na čo tešiť. Zo zostavy vypadol naposledy dôležitý obranca Kübler.

Mníchovčania zažehnali pred týždňom ďalšie sklamanie v nadstavenom čase doma s Leipzigom (5.) 2:1 a ako tak sa ešte udržali v hre o úspešnú obhajobu. Predtým totiž trikrát za sebou prehrali a ligové porážky v Leverkusene (1.) 0:3 aj v Bochume (15.) 2:3 prehĺbili stratu na čelo na 8 bodov. V stredu ich navyše čaká osemfinálová odveta Ligy majstrov s Laziom, s ktorým musia zlikvidovať jednogólové manko z 1. zápasu. Hrať nemôže De Ligt pre karty, ale našťastie ho môže nahradiť po treste Upamecano. 2:3. Po zranení si už zahral Laimer a v týždni trénovali aj Gnabry s Daviesom, ktorí by boli veľkými posilami.

Vo vzájomných zápasoch vyhral Bayern 5-krát v lige za sebou a na jeseň doma jednoznačne 3:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na 1. gól - minúta 28+, prípadne na dvojku v stávke Polčas s najvyšším počtom gólov. Skúsiť to môžete aj kombináciou v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Počet gólov - viac ako 1,5 (2.polčas)
 - Udalosť tímu - Bayern 1.gól (zápas)
 - Dá gól - Sané dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.