Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

FC Sevilla - Dortmund

05.10.2022 21:00
pic

Sevilla v lete neudržala viacerých kľúčových hráčov a ich výsledky sú zatiaľ podpriemerné. Nedarí sa im ani v LM a proti Dortmundu tak budú aj doma miernym outsiderom.

Sevilla je aktuálne len na sedemnástom mieste, keď má po siedmich zápasoch na konte len päť bodov (skóre 7:13). V lete stratila na kvalite najmä v obranných radoch, keď za atraktívnejšou ponukou šiel obranca Diego Carlos a najmä Koundé. Na ich výkonoch to zatiaľ vidieť viac, než sa očakávalo. Umiestnenia zaručujúce pohárovú Európu sú v nedohľadne. Slabšie výsledky potvrdili aj v LM, keď v dvoch zápasoch nedali ani gól. Vysoká prehra so City sa očakávala (0:4), no bezgólová remíza na pôde Kodani už bola značným sklamaním.

Na druhej strane máme ambicióznejší nemecký celok, ktorý je predsa len v podstatne lepšej forme. Pred sezónou to nemali vôbec jednoduché, veď pre zákernú chorobu vypadol na dlhšie obdobie útočník Haller, ktorý v drese Ajaxu hviezdil. Rýchlo ho tak nahradil Modeste, ktorému sa ale doteraz ofenzívne v novom drese nedarí. Ofenzívnym lídrom je tak aktuálne Brandt a Reus, ktorí majú v lige po dva góly a dve asistencie. Jediný dvojgólový hráč žltých je v LM zatiaľ prekvapujúco Bellingham. Na pôde City prehrali len veľmi tesne (2:1), doma ale presvedčivo porazili Kodaň (3:0). V lige sú štvrtí.

Sevilla cez víkend prehrala doma s Atl.Madrid (0:2), Dortmund zas nestačil vonku na Kolín (3:2). Toto môže byť duel, ktorý výkonmi tak nenadchne. Aj keď hostia by mali mať mierne navrch, domáci podľa nás vybojujú remízu.

Zvoľte si typy stávok.