Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Derby - West Ham

30.01.2023 20:45
pic

V minulej sezóne obrovské finančné problémy a bodové odrátanie, v tej aktuálnej boj o návrat do Championship a veľká forma. Zastaví Derby premierligový West Ham?

Derby je vo veľkej forme. V rámci ligy neprehrali už takmer neuveriteľných štrnásť zápasov po sebe, pričom v posledných piatich nestratili ani bod. V štyroch z nich vyhrali rozdielom gólu. Väčšinou to boli veľmi vyrovnané zápasy, aj týmto ale hráči ukazujú veľkú dávku mentálnej sily. V minulej sezóne ich hrdinsky držal nad vodou Wayne Rooney, no 21-bodový trest pre veľké finančné problémy a prechod do nútenej správy bol príliš veľkým problémom a zachrániť sa nedokázali. V ligovej tabuľke sú s 50 bodmi štvrtí, majú druhú najlepšiu formu v lige. 

V FA Cupe už prešli cez piatoligový Torquay, keď v úvodnom zápase prekvapujúco uhrali len remízu (2:2), v druhom zápase to ale doma súperovi vrátili aj s úrokmi (5:0). V druhom kole sa popásali s Newportom (1:2), keď po polčase zaslúžene otočili, naposledy si zas doma s prehľadom poradili s Barnsley (3:0), ktoré hrá v rovnakej lige.

Na druhej strane máme West Ham, ktorý je zatiaľ verný Moyesovi, ktorý v posledných dvoch sezónach urobil pre klub veľmi veľa. V tej aktuálnej sú ale len šestnásti, na konte majú osemnásť bodov. V poslednom kole vyhrali doma s Evertonom (2:0), výkon to ale ešte nebol presvedčivý. V FA Cupe začali v poslednom kole, keď vonku porazili kvalitným gólom Bentrahmu súpera z londýnskeho Brentfordu (0:1).

West Ham hrá najbližší zápas v sobotu, má teda dostatok priestoru na oddych. Očakávame silnú zostavu. Vzhľadom na skvelú formu domácich tipujeme nasledovne: 

- Oba tímy dajú gól: Áno

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.