Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Celta Vigo - Almeria

01.03.2024 21:00
pic

Futbalisti Celty Vigo stále nie sú v bezpečnej vzdialenosti od zóny zostupu a v piatkovom súboji so suverénne poslednou Almeriou potrebujú zvíťaziť.

Domácich vrátili do horších časov dve porážky na vlastnom trávniku s Realom Sociedad (7.) 0:1 aj 1:2 v Španielskom pohári a odvtedy uhrali v piatich súbojoch iba 4 body. Nad vodou ich udržala trochu prekvapujúca výhra na trávniku Osasuny (11.) 3:0 a neprehrali už iba v poslednom kole v Cadize (18.) 2:2 napriek dvojgólovému vedeniu po hodine hry. Doma prehrali už štyrikrát za sebou, keď nestačili ešte na Gironu (2.) 0:1 ani naposledy na Barcelonu (3.) 1: 2. Ku zraneným sa pridal Swedberg a veľkým oslabením bude neúčasť Aspasa pre karty.

Hostia pokračujú svoje účinkovanie bez jediného ligového víťazstva, aj keď naposledy k nemu mali veľmi blízko na domácom trávniku proti veľkému favoritovi Atl.Madridu (4.) 2:2. Bola to ich tretia remíza za sebou, keď doma udržali „na uzde“ aj Bilbao (5.) 0:0 a medzitým priviezli dokonca aj remízu zvonku z Granady (19.) 1:1. Bol to ich druhý dovezený bod, keď prvý uhrali hneď v prvom zápase vonku s Cadizom (18.) 1:1. Horšie že sa zranil stredný obranca Radovanovič a stále budú pravdepodobne mimo hru L. Suarez, Koné aj Romero.

Vo vzájomných zápasoch mala vlani navrch Almeria a v oboch padli zhodne 4 góly. Na jeseň však doma prehral a padol ešte jeden gól navyše (2:3). Stávkujúcim radíme vsadiť na Výsledok zápasu a počet gólov 1/+1,5. Skúsiť to môžete aj kombináciami v obľúbenom Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - Celta Vigo vyhrá (zápas)
 - Počet gólov - viac ako 2,5 (zápas)
 - Dá gól - Larsen dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.