1000

Carolina - NY Rangers 6.z.

17.05.2024 01:07

Hokejisti Caroliny ešte nezložili zbrane a odvrátili aj druhý mečbol NY Rangers dokonca na jeho ľade. Potrebujú to však ešte dvakrát zopakovať.

„Hurikáni“ nevstúpili do 2. kola play-off dobre a po dvoch prehrách na ľade súpera (3:4, 3:4p). V druhom zápase boli k úspechu blízko, ale v druhom predĺžení inkasovali. Predĺženie nezvládli ani v prvom domácom vystúpení a prehrávali 0:3 na zápasy. Najlepšie vstúpili do 4. duelu, keď viedli po 1. tretine 3:1, ale súpera nechali vyrovnať a prvý úspech v sérii zariadili v presilovke tesne pred koncom. V poslednom zápase prežívali kritické chvíle po 2. tretine, keď prehrávali 0:1,, ale v 10-ich minútach poslednej časti dali 3 góly a vynútili si ďalší súboj.

„Jazdci“ si zahrávajú a séria 2. kola sa poriadne zdramatizovala. Po prvých troch víťazstvách to čakal málokto, ale treba povedať, že všetky súboje boli veľmi tesné s minimálnym rozdielom. Tak tomu bolo aj vo štvrtom zápase, ale prvýkrát v ňom pocítili trpkosť prehry v tohtoročnom play-off. Druhý mečbol nevyužili ani doma a súpera nechali „vstať z mŕtvych“ v poslednej tretine. O to ťažšie to budú mať dnes a prekvapením by mohla byť účasť Chytila.

V posledných dvoch vzájomných zápasoch sa presadila Carolina a bude v tom chcieť pokračovať. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 0-0, prípadne na počet gólov v 1. tretine -1,5. Využiť môžete aj množstvo kombinácii v Betbuilderi.