Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Brighton - Everton

24.02.2024 16:00
pic

Brighton po demontáži Sheffieldu United narazí na podstatne kvalitnejšiu obranu Evertonu, ale aj napriek tomu bude chcieť potvrdiť silu na svojom štadióne.

Seagulls naposledy využili skoré vylúčenie Holgatea a rozmontovali United na jeho ihrisku 5:0. Teraz sa pokúsia predĺžiť domácu sériu desiatich ligových duelov bez porážky. V ostatných troch vystúpeniach doma získal Brighton sedem bodov a Tottenhamu aj naposledy Crystal Palace nasúkal po štyri góly. Everton však naposledy vyhral na Amex Stadium vysoko 5:1 a tak si „čajky“ musia dať pozor. De Zerbimu stále chýba pätica hráčov a to Enciso, Hinshelwood, Joao Pedro, March a Milner.

Everton predĺžil čakanie na ligovú výhru už na osem duelov (0-4-4), ale neskoré vyrovnanie v poslednom zápase proti Crystal Palace (1:1) ho opäť dostalo z pásma zostupu. Vonku majú Toffies vyrovnanú bilanciu 5-2-5, ale v ostatných štyroch dueloch vonku nevyhrali a získali jediný bod. Okrem toho v posledných troch zápasoch na ihriskách súperov nedokázali skórovať a proti Brightonu im dobrá obrana tak isto nemusí stačiť. Hosťom by mali chýbať Alli s Gomesom, nejasno je okolo Danjumu, ale fit by mohol byť Mykolenko.

Brighton si výhrou nad Sheffieldom zvýšil sebavedomie a s postupným zužovaní maródky prichádzajú opäť aj výsledky. Everton však súperovi nič nedaruje zadarmo a hlavne v úvode zápasu by mal s favoritom zápasu krok. 1.-30.minúta zápasu - remíza. 

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.