Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Bochum - Leipzig

02.03.2024 15:30
pic

Fanúšikovia futbalu v Bochume sa prídu pozrieť na ďalšieho veľkého favorita. Naposledy odtiaľto odchádzal naprázdno Bayernu a Leipzig si dá iste väčší pozor.

Domáci boli dlho najväčšími ašpirantami na vypadnutie, ale od novembra sa predsa len zlepšili a momentálne majú 8-bodový náskok pred barážovým 16. miestom. Najväčšiu zásluhu na tom majú ich predstavenia na vlastnom štadióne, kde dokážu poraziť kohokoľvek. Naposledy o tom presvedčili aj majstrovský Bayern (2.) 3:2, ktorému poriadne skomplikovali cestu za úspešnou obhajobou. Doma prehrali iba jedinýzápas ešte v septembri a v posledných šiestich dueloch nebodovali naplno iba pri remízach s Bremenom (8.) 1:1 aj Augsburgom (11.) 1:1. Pred týždňom predviedli svoje slabiny vonku a priviezli si z M´gladbachu (12.) 2:5 nepríjemnú nádielku. Horšie že sa vykartoval brankár Riemann a s ním aj Mašovič, ale po treste sa vráti aspoň Losilla.

Hostia cestujú v stredu na odvetu osemfinále Ligy majstrov do Madridu, kde musia dobiehať jednogólové manko z 1. zápasu, ale na to budú myslieť až po lige. V nej potrebujú uspieť a udržať sa v hre o TOP 4. Naposledy nešťastne prehrali na trávniku Bayernu (2.) 1:2 gólom v nadstavenom čase a v roku 2024 to bola už 4. porážka. Vonku navyše nezvíťazili už štyrikrát za sebou, keď prehrali ešte v Stuttgarte (3.) 2:5 a po bode priviezli z trávnikov Bremenu (8.) 1:1) aj Augsburgu (11.) 2:2. Stopku pre karty má Schlager, zo zostavy vypadol Klostermann a Poulsen bojuje s menším zranením.

Vo vzájomných zápasoch sa už 6-krát za sebou presadilo strelecky iba jedno mužstvo. V Bochume dve sezóny za sebou padol iba 1 gól a stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov -3,5, prípadne na dvojitú šancu 0-0. Množstvo možností ponúka aj Betbuilder.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - remíza (1.polčas)
 - Počet gólov - menej ako 3,5 (zápas)
 - Dá gól - Šeško dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.