Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Bayern - Leverkusen

30.09.2022 20:30
pic

Majstrovský Bayern musí po reprezentačnej prestávke začať vyhrávať. V tabuľke figuruje až na 5. mieste a Leverkusen si to môže v tomto súboji zlíznuť.

Mníchovčania sa síce dvakrát tešili z víťazstiev v Lige majstrov vonku s Interom Milano (2:0) aj doma s Barcelonou (2:0), ale v Bundeslige sa im nečakane nedarilo. Dokonca nevyhrali 4 zápasy za sebou a to sa im stalo naposledy pred viac ako 20-mi rokmi. Kanoniera Lewandowskeho nedokáže nikto len tak nahradiť a Mané dáva zatiaľ góly najmä z ofsajdov. Naposledy prehrali aj bavorské derby v Augsburgu (11.) 0:1 a začalo sa hovoriť už aj o trénerovi Nagelsmannovi. Tomu by mohol tentoraz môžu pomôcť Neuer s Goretzkom, ktorí museli vynechať účasť v reprezentáciu a možno to stihne aj Coman.

Hostia zahájili nový ročník priam katastrofálne a 5 bodov zo siedmich zápasov je toho jasným svedectvom. Z predposledného miesta ich vytiahla posledná remíza doma s Bremenom (10.) 1:1, ale ani s tou spokojnosť iste nebola. Štyri dni predtým si aspoň trochu udobrili svojich divákov, keď nečakane uspeli v druhom vystúpení v skupinovej fázy Ligy majstrov s Atl.Madrid (2:0). Zo zálohy im po Bellarabim vypadol aj Palacios a zranený je aj brankár Lunev.

Vo vzájomných zápasoch sa podarilo vlani Leverkusenu remizovať dokonca vonku a prerušil tak 5-zápasovú sériu prehier. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov +3,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.