Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Barcelona - Antwerp

19.09.2023 21:00
pic

Barcelončania vstupujú do Ligy majstrov ako veľkí favoriti skupiny a v prvom vystúpení na vlastnom štadióne o tom budú chcieť presvedčiť belgický Antwerp.

Domáci konečne ustálili kompletný káder a už sa to začína prejavovať aj na výkonoch. Po úvodnej remíze na trávniku Getafe (0:0) bodovali štyrikrát za sebou naplno, ale s Cadizom (2:0) a dvakrát vonku s Villarrealom (4:3) aj Osasunou (2:1). sa poriadne natrápili. Posledný víkend však predviedli svojim divákom skvelé predstavenie a odniesol si to sevillský Betis (5:0). To ešte súpera v závere šetrili a v závere vybehol na trávnik aj Gündogan, ktorého trápil chrbát. Chýbať tak budú iba Araujo s Pedrim.

Hostia trochu nečakane ovládli vo vlaňajšej sezóne belgickú ligovú súťaž a uspeli aj v baráži Ligy majstrov s AEK Atény (1:0d, 2:1v), čo ich posunulo do skupinovej fázy. V tomto ročníku už vyhrali Superpohár s Mechelenom (1:1) po penaltovom rozstrele. V lige to tak úplne ideálne nezačalo a zo šiestich duelov vyhrali iba polovicu. Naposledy však suverénne vyhrali na štadióne Westerlo (3:0) a výborne sa naladili. Horšie je to so zdravotným stavom kádra a hrať nebudú De Wolf, Verhulst, Engels, Vines ani Corbanie

V prvom vzájomnom zápase netreba favorita dlho hľadať a Barcelona by mala jednoznačne zvíťaziť. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov hostí -0,5. Skúsiť to môžete aj kombináciou v Betbuikderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Polčas / zápas - Barcelona/Barcelona
 - Góly tímu - Antwerp menej ako 0,5 (zápas)
 - Dá gól - Raphinha dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.