Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Almeria - Barcelona

16.05.2024 21:30
pic

Futbalisti Barcelony nezvládli priamy súboj o 2. miesto v Girone, ale tá dvakrát zaváhala a umožnila im vrátiť sa späť. S Almeriou by nemali stratiť žiadne body.

Suverénne poslední domáci si pripísali prvé víťazstvo v sezóne až v polovici marca na trávniku Las Palmas (14.) 1:0 a to isté si zopakovali aj na začiatku tohto mesiaca vo Vallecane (16.) 1:0. Na vlastnom trávniku sa im ešte bodovať naplno nepodarilo a v posledných troch vystúpeniach neuhrali ani bod s Osasunou (13.) 0:3, Villarrealom (8.) 1:2 ani Getafe (10.) 1:3. Nič ľahšie ich nečaká opäť a aj bod by bol prekvapením. Do tímu sa po treste vráti Montes a po piatich absenciách aj stredný obranca Radovanovič. V treste je ešte Ramazani a otáznik visí nad Babom.

Hostia si z posledných piatich vystúpení pripísali na svoje konto až 3 prehry. Najskôr nezvládli štvrťfinálovú odvetu Ligy majstrov doma s Paris SG (1:4) a o päť dní neskôr definitívne stratili šancu na úspešnú obhajobu ligového titulu po prehre na trávniku Realu Madrid (1.) 2:3. Nasledovalo domáce víťazstvo s Valenciou (9.) 4:2, ale ďalší dôležitý priamy súboj o 2. pozíciu v Girone (2.) 2:4 tiež skončil ich porážkou. Naposledy si poradili na vlastnom štadióne s Realom Sociedad (7.) 2:0 a vrátili sa na 2. miesto. Ich súper v utorok opäť zaváhal a tak majú šancu navýšiť náskok na 4 body. Chýbať bude tentoraz pre karty Gündogan a zdravotné problémy má aj Araujo.

Vo vzájomných zápasoch sa vlani tešila Almeria z domáceho víťazstva 1:0, ale to boli zároveň jej jediné body v 11-ich dueloch. Tesne pred Vianocami prehrala v Barcelone len tesne 2:3. Stávkujúcim radíme vsadiť na Výsledok zápasu a počet gólov 2/+2,5, prípadne na dvojku po 1. polčase. Skúsiť to môžete aj kombináciami v obľúbenom Betbuilderi

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - Barcelona vyhrá (1.polčas)
 - Počet gólov - viac ako 1,5 (2.polčas)
 - Dá gól - Raphinha dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.