Čas
Kurzy
1.01
1000
Odporúčame
Môže sa hodiť
Polčasová súťaž #20TISICOVKA pokorená! Získa Adam celých 20 000 Eur?

Polčasová súťaž #20TISICOVKA pokorená! Získa Adam celých 20 000 Eur?

Neverili ste, že je to možné? Hneď v prvom zápase novej sezóny Fortuna ligy nám Adam z Nitry ukázal, ako sa to robí. V obľúbenej polčasovej súťaži #20TISICOVKA trafil 5 z 10 pokusov do otvoru na bráne a vďaka svojej presnej muške získal podiel na prémii 20 000 eur. Video z jeho úspešného vystúpenia si môžeš pozrieť na našom Facebooku Fortuna stavte sa. Adam teraz musí čakať do konca súťažného ročníka 2020/21, či sa niekomu ešte podarí zopakovať podobný výkon. Rozprávkovú prémiu si napokon rozdelia všetci úspešní súťažiaci.

Chcel by si to vyskúšať aj ty? Tak neváhaj, zaregistruj sa na webstránke Fortuna ligy, kde nájdeš aj rozpis zápasov s #20TISICOVKOU, alebo aj priamo na štadióne a možno sa práve na teba usmeje šťastie!

V našej #20TISICOVKE nastali pred štartom aktuálnej sezóny menšie zmeny. V bráne už nestojí Mr. Zero, namiesto toho súťažiaci triafajú na jeden otvor v bráne. Ak sa im podarí premeniť aspoň 5 z 10 streleckých pokusov z okolia bieleho bodu, získavajú podiel na prémii 20 000 eur. Viac si môžeš prečítať na našej webovej stránke v sekcii Fortuna liga.