Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Fortuna liga 2018/2019

Obľúbená súťaž o 20 000 EUR je späť!

Aj počas novej sezóny Fortuna ligy sa môžeš tešiť na obľúbenú polčasovú súťaž o 20 000 eur. Minulosezónny 20-tisícový strelec sa však mení na 20-TISÍCOVKU! Rovnako ako názov, tak aj pravidlá súťaže prešli menšími zmenami. Tie by mali ešte viac zvýšiť šancu vykopať si rozprávkovú prémiu. Po novom budú otvory v plachte viac posunuté smerom k žrdiam. Zároveň sme znížili počet streleckých pokusov zo 7 na 5. Novinkou bude aj tzv. žltá Fortuna lopta „Hop alebo trop“, ako šiesty strelecký pokus, ktorým si súťažiaci môže buď zdvojnásobiť výhru, alebo prísť o všetko.

Súťaž sa bude aj naďalej odohrávať vždy na jednom vybranom zápase v každom kole Fortuna ligy. 20-TISÍCOVKA tak zavíta do všetkých miest a na všetky štadióny našej ligy, na niektoré dokonca i viackrát. „Strážcom svätyne“ zostáva aj v novej sezóne náš brankár Mr. Zero. Jeho identitu doteraz nepoznáme, vieme len to, že je opäť pripravený čeliť pokusom súťažiacich.

Do súťaže sa môžu zapojiť všetci fanúšikovia starší ako 18 rokov. Záujemcovia sa musia najskôr zaregistrovať priamo na štadióne pred zápasom vyplnením krátkeho formulára. Zo všetkých registrovaných záujemcov následne vyžrebujeme troch súťažiacich, ktorí sa zúčastnia polčasovej súťaže. Každý súťažiaci bude mať k dispozícii 5 streleckých pokusov zo značky pokutového kopu. Ak chce, môže využiť aj spomínanú loptu „Hop alebo trop“.

Cieľ každého súťažiaceho je jednoduchý – prekonať Mr. Zera v bráne a trafiť do otvorov v plachte. Ak sa mu to podarí, znamená to úspešný pokus a okamžitú výhru príslušnej hodnoty. Výška okamžitej výhry súťažiaceho sa vypočíta na základe počtu premenených streleckých pokusov. Výhra bude súťažiacim pripísaná vo forme stávkového kreditu v spoločnosti Fortuna. Ak súťažiaci premení všetkých 5 streleckých pokusov, získava podiel z prémie 20 000 eur.

VÝŠKY OKAMŽITÝCH VÝHIER

  1. premenený pokus 20 eur
  2. premenené pokusy 50 eur
  3. premenené pokusy 100 eur
  4. premenené pokusy 200 eur
  5. 5 premenených pokusov 200 eur + podiel z prémie 20 000 eur