Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Fortuna liga 2018/2019

Obľúbená 20-TISÍCOVKA v novom šate!

Spoločne s novou sezónou Fortuna ligy 2020/21 prichádza aj obľúbená polčasová súťaž #20TISICOVKA, ktorú na štadióny najvyššej slovenskej súťaže prináša Únia ligových klubov a stávková spoločnosť Fortuna SK. Súťažiaci môžu predviesť svoje strelecké schopnosti a vyhrať rozprávkovú finančnú prémiu v hodnote 20.000 EUR od Fortuny. Počas tejto sezóny sa do brány nepostaví Mr. Zero, ako tomu bolo zvykom uplynulé dva roky. Tentokrát je systém súťaže iný. Vyžrebovaný súťažiaci má k dispozícii desať lôpt, 45 sekúnd a na bráne je len jeden otvor. Lopty musí súťažiaci nakopať v časovom rozmedzí do otvoru na plachte v bráne. Kope z jedenástich metrov, pričom lopty má rozostavené dopredu. Ak súťažiaci trafí päť lôpt do brány cez otvor, získava podiel na 20.000 EUR. Za každý premenený pokus získava kredity od Fortuny.

Súťaž sa bude aj naďalej odohrávať vždy na jednom vybranom zápase v každom kole Fortuna ligy. #20TISICOVKA tak zavíta do všetkých miest a na všetky štadióny našej ligy, na niektoré dokonca i viackrát. Zapojiť sa do súťaže môžu všetci fanúšikovia starší ako 18 rokov. Záujemcovia o zapojenie sa do súťaže sa musia zaregistrovať pri označenom mieste na štadióne alebo v online registrácií na webovej stránke Fortuna ligy.

Zo všetkých registrovaných záujemcov budú vyžrebovaní traja súťažiaci (online + na mieste), ktorí sa zúčastnia polčasovej súťaže. Každý súťažiaci bude mať k dispozícii 10 streleckých pokusov z jedenástich metrov. Na bráne bude natiahnutá plachta, v ktorej je jeden otvor.

Cieľ každého súťažiaceho je jednoduchý, trafiť loptu do otvoru na plachte. Ak sa mu to podarí, znamená to úspešný pokus a výhru príslušnej okamžitej výhry. Časový limit súťažiaceho je 45 sekúnd. Ak sa to súťažiacemu podarí z desiatich pokusov celkovo päťkrát, získava podiel na prémii vo výške 20.000 EUR od Fortuny.

VÝŠKY OKAMŽITÝCH VÝHIER

    1 premenený pokus: 20 eur

    2 premenené pokusy: 50 eur

    3 premenené pokusy: 100 eur

    4 premenené pokusy: 200 eur

    5 premenených pokusov: 200 eur + podiel z prémie 20 000 eur