Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Fenerbahce - Konyaspor

06.02.2023 18:00
pic

Istanbulský Fenerbahce prerušil v poslednom kole svoje víťazné ťaženie, ale na vlastnom štadióne by mal v súboji s Konyasporom opäť bodovať naplno.

Vicemajstri prehrali od Vianoc iba dva zápasy a obidva s mestskými rivalmi. Najskôr na trávniku Trabzonsporu (6.) 0:2, ale podstatne dôležitejší bol súboj s Galatasarayom (1.) 0:3. Ten vôbec nezvládli a pustilo ho do čela tabuľky. V ďalších troch ligových dueloch nezaváhali a k tomu pridali aj postup v Tureckom pohári do štvrťfinále cez druholigový Rizespor (2:1). Ďalšie 2 body stratili v týždni na trávniku Adany Demirsporu (5.) 1:1 a to ich opäť zachránil kanonier Valencia dve minúty pred koncom. V posledných piatich dueloch strelil 8 gólov a drží tím v hre o titul. Do hry sa môže opäť vrátiť Crespo po treste.

Hostia patrili vlani medzi najlepších a o 2. priečku prišli v úplnom závere. V tejto sezóne im to až tak nešlo, ale od viac ako mesačnej prestávky je to hotová katastrofa.  Najskôr trikrát remizovali, v ďalších štyroch kolách už ani nebodovali a trikrát za sebou nestrelili ani gól. V týždni prehrali doma aj s predposledným Istanbulsporom (18.) 0:1 a ešte vypadli aj z Tureckého pohára po penaltovom rozstrele v Gaziantepe (10.).

V oboch vlaňajších vzájomných zápasoch sa tešili domáce tímy po zhodných víťazstvách 2:1 a Konyaspor vyhral doma aj v tomto ročníku 1:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na Fenerbahce, že vyhrá s čistým kontom.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky