Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Club Brugge - Besiktas

21.09.2023 21:00
pic

Obidva tímy sa v tomto ročníku musia uspokojiť s účasťou aspoň v skupinovej fáze Konferenčnej ligy a Club Brugge by do nej rád vstúpil víťazstvom nad Besiktasom.

Domáci sa po troch jednoznačných ligových tituloch prepadli vlani až na 4. priečku. Slabou útechou im bola účasť v Konferenčnej ligy, v ktorej museli poraziť až troch súperov. V play-off narazili na španielsku Osasunu (2:1v, 2:2) a trochu nečakane ju porazili. V odvete už prehrávali 0:2, ale štvrťhodinu pred koncom dvomi gólmi zariadili postup. O 3 dni neskôr prehrali prvýkrát v lige v Gente (1:2) a aj preto sú „až“ na 3. priečke.

Hostia mali parádny záver poslednej sezóny v tureckej lige, ale 3. miesto s minimálnou stratou za mestskými rivalmi stačilo iba na účasť v kvalifikácii Konferenčnej ligy. V nej však nezaváhali a v play-off vyradili aj ukrajinský Dyn.Kyjev (3:2v, 1:0d). Okrem toho v ďalších 10-ich dueloch nevyhrali iba pri jednej remíze, ale po reprezentačnej prestávke nečakane ukončili túto parádnu šnúru na štadióne Trabzonsporu (0:3) vysokou porážkou. Oslabením je zranenie Amarteya, aj keď je ho štart nie je úplne vylúčený.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli naposledy v skupinovej fáze Európskej ligy v roku 2015 a Club Brugge vyhral obidva súboje. Takmer všetky góly padali až po prestávke a stávkujúcim radíme vsadiť na dvojku v stávke Polčas s najvyšším počtom gólov, prípadne si skúste zakombinovať v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Počet gólov - viac ako 1,5 (2.polčas)
 - Každý z tímov dá gól - áno (zápas)
 - Dá gól - Aboubakar dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.