Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Club Brugge - Atl.Madrid

04.10.2022 21:00
pic

V skupine B Ligy majstrov je pohľad do tabuľky viac ako prekvapujúci. Na čele je bezchybný Club Brugge a najväčší favorit Atl.Madrid to príde zmeniť.

Ligový majster Belgicka v posledných troch sezónach je už piatykrát za sebou v skupinovej fáze LM, ale ani raz tak dobre nezačal. Na úvod využil slabú formu Leverkusenu (1:0) a doma si pripísal prvé tri body. O 6 dní neskôr už vyrobil poriadnu senzáciu víťazstvom na trávniku FC Porta (4:0) a pravdepodobne ho následne ani nemrzela prehra v lige na pôde St.Liége (6.) 0:3. Po reprezentačnej prestávke už opäť bodovali naplno doma s Mechelenom (12.) 3:0 a pokúsia sa o ďalšie prekvapenie. Trio Rits, Mata a Lang sú zranení.

Hostia pred reprezentačnou prestávkou nezvládli hneď dva zápasy za sebou. Najskôr prekvapujúco zakopli v Lige majstrov na trávniku Leverkusenu (0:2), ale oveľa viac ich mrzela následná porážka v domácej súťaži v derby s Realom Madrid (1.) 1:2. Posledný víkend to však aspoň sčasti vylepšili a víťazstvom v Seville (17.) 2:0 poslali odkaz na diaľku aj Belgičanom. Zlepšil sa aj zdravotný stav tímu a hrať nebude iba Felipe, ktorému ešte trvá trest z minulej sezóny.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli pred tromi rokmi a Belgičania po prehre vonku 1:3 zhrali v domácej odvete bezgólovú remízu. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 0-0.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.