Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Bragantino SP - Vasco da Gama RJ

18.04.2024 00:00
pic

Futbalisti Bragantina vstúpili do sezóny pohárovými vystúpeniami v Cope Libertadores aj Cope Sudamericana a v 2. ligovom kole sú proti Vascu da Gama favoritmi.

Domáci boli vlani spolu s Botafogom dvojica tímov, ktorá v závere doslova „odmietla“ majstrovský titul. V posledných siedmich kolách uhrali iba 4 body a 5 porážok ich stiahlo až na 6. priečku. Na majstrovský Palmeiras im nakoniec chýbalo iba 8 bodov a taká šanca sa nemusí opakovať. Navyše to znamenalo kvalifikáciu Ligy Copy Libertadores a v nej neuspeli, no zahrajú si skupinovú fázu aspoň Copy Sudamericana. V nej najskôr porazili čilské Coquimbo (1:0), ale o týždeň neskôr prehrali rozdielom triedy na pôde argentínskeho Racing Clubu (0:3). Posledný víkend začal aj nový ročník Serie A a remíza na trávniku Fluminense (2:2) nie je na zahodenie. Aj najmä ak majú už teraz množstvo zranených.

To by chceli využiť hostia z hlavného mesta. Tým sa podarilo vlani zachrániť v poslednom kole práve domácim víťazstvom s dnešným súperom Bragantinom (1:0). Výhodu vlastného prostredia využili aj v úvodnom ligovom vystúpení nového ročníka a pripísali si veľmi cenný triumf s druhým najlepším tímom minulej sezóny Gremiom (2:1). V generálke pritom v rámci Cariocy prehrali na trávniku Iguacy a na začiatku marca takmer vypadli s piatoligovou Agua Santou (3:3p), keď sa blamáži vyhli v penaltovom rozstrele. Chýbať im bude opäť najväčšia vlaňajšia posila Payet z Marseille.

Vo vzájomných zápasoch sa podarilo vlani Bragantinu uhrať iba bod za domácu remízu 1:1, ale v spomínanom poslednom kole prehrali v odvete 1:2. Stávkujúcim napriek tomu radíme vsadiť na víťazstvo domácich, prípadne to skúste kombináciou v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - Bragantino vyhrá (zápas)
 - Rohové kopy tímu - Bragantino viac ako 5,5 (zápas)
 - Dá gól - Sasha dá gól (zápas)