Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
White King alebo White King 2?

White King alebo White King 2?

V prírode je len máločo tak unikátne a majestátne ako biely lev s hustou hrivou, ktorú hrdo nesie ako kráľovskú korunu. Hovorí sa, že tomu, kto ho zbadá, prinesie šťastie. Možno práve preto patrí hra White King k najviac obľúbeným hrám v našom Casine. Biely kráľ už ale vo svojej ríši nepanuje sám. Pomáha mu pritom jeho brat v hre White King 2! Vieš, aký je rozdiel medzi týmito hrami?

White King je 5-valcový automat so 40 výhernými líniami, na ktorých sa výhry započítavajú z obidvoch strán. Navyše sa výhry na valcoch spočítavajú, to znamená, že sa nevypláca len najlepšia kombinácia, ale všetky! Kto nájde päť levov, kráľovská odmena 1 000-násobku stávky na líniu ho neminie. Potešia aj symboly Scatter. Ak ich nájdeš aspoň tri, spustíš bonusové kolo s voľnými zatočeniami, kde sú výhry znásobené.

White King 2 nadväzuje na svojho úspešného súrodenca, od ktorého si zobral všetky vychytávky a ponúka aj čosi navyše. Obsahuje totiž dvojité symboly, ktoré sa započítavajú za dva samostatné symboly! Čo to znamená? Napríklad to, že na línii teraz môžeš chytiť namiesto piatich až 10 Wild symbolov leva, ktoré vyplatia až 5 000-násobok stávky na líniu. Zdvojnásobujú sa aj symboly Scatter, v tejto hre ich môžeš chytiť až šesť, čím otvoríš bonusovú hru s 50 zatočeniami zdarma!

Či už ťa zaujme White King, alebo White King 2, určite si s nimi užiješ kopec zábavy. Hry nájdeš v sekcii Casino. Veľa šťastia!