Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Stav si na Turnaj majstrov s Betbuilderom a využi aj náš kurzový špeciál!

Stav si na Turnaj majstrov s Betbuilderom a využi aj náš kurzový špeciál!

Osem najlepších tenistov aktuálnej sezóny, dve skupiny a jeden celkový víťaz. To je ATP Finals, alebo aj Turnaj majstrov, ktorý sa tento rok uskutoční opäť v Turíne v dňoch od 12. do 19. novembra. Čaká nás týždeň plný skvelého tenisu a naši tipéri sa okrem toho môžu tešiť aj na bohatú kurzovú ponuku.

Zloženie skupín:

Zelená skupina Červená skupina
Novak Djokovič Carlos Alcaraz
Jannik Sinner Daniil Medvedev
Stefanos Tsitsipas Andrej Rublev
Holger Rune Alexander Zverev

Minulý rok sa z celkového víťazstva tešil Novak Djokovič. Bol to jeho šiesty titul z Turnaja majstrov. Aj tento rok je najväčším favoritom. Ak veríš, že obháji titul, stav si s kurzom 2.20! Alebo máš iného favorita? Na Carlosa Alcaraza je vypísaný kurz 5.00, Daniil Medvedev má kurz 6.80. Čekni kompletnú ponuku kurzov na celkové víťazstvo a stav si!

Zároveň si môžeš staviť aj na víťazov skupín alebo kto postúpi do semifinále. Naši bookmakeri si okrem toho pripravili aj kurzový špeciál, v ktorom nájdeš množstvo zaujímavých stávkových príležitostí s lákavými kurzami. Môžeš si staviť na to, aká bude finálová dvojica, ktorý tenista bude mať najviac es či dvojchýb, alebo či víťaz prejde celým turnajom bez straty setu.

A aby toho nebolo málo, na všetky zápasy Turnaja majstrov bude k dispozícii aj Betbuilder, takže si môžeš vytvoriť svoje vlastné AKO stávky aj z jedného zápasy a navýšiť si tak svoje výhry o 30 %!

Zvoľte si typy stávok.