Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Vyber si z našej špeciálnej ponuky na Tour de France!

Vyber si z našej špeciálnej ponuky na Tour de France!

Cyklistický sviatok roka je tu! Už túto sobotu štartuje 108. ročník legendárnej Tour de France. V pelotóne nebude opäť chýbať ani Peter Sagan, pre ktorého to bude jubilejná 10. účasť na "Starej dáme".

Slovenský Tourminátor bude chcieť po ročnej prestávke znovu získať zelený dres pre víťaza bodovacej súťaže. Vlani skončil druhý za Samom Bennettom, ten však tento rok nebude štartovať, a tak je Sagan hlavným favoritom. Na jeho triumf je vypísaný kurz 2.70. Konkurovať by mu mali Demare, Ewan a možno aj skúsený Cavendish, ktorý sa na Tour de France vracia po troch rokoch.

Žltý dres bude obhajovať slovinský mladík Tadej Pogačar, ktorý sa vlani stal nečakaným víťazom nielen celkového poradia, ale získal aj bodkovaný dres pre najlepšieho vrchára a biely dres za triumf v súťaži pretekárov do 25 rokov. Tento rok je naňho vypísaný kurz 2.50 a spolu s krajanom Primožom Rogličom (2.85) budú patriť k najväčším ašpirantom na víťazstvo.

Vo Fortune sme si pre všetkých cyklistických nadšencov pripravili naozaj exkluzívnu kurzovú ponuku. Okrem tradičných stávok na jednotlivé etapy, celkového víťaza, držiteľov dresov alebo súťaž tímov vypísali naši bookmakeri aj množstvo špeciálnych stávok s atraktívnymi kurzami, ktoré nájdeš v sekcii Cyklistika-špeciál.

Zároveň si môžeš vybrať aj zo zaujímavej ponuky LIVE stávok a „okoreniť“ si tak sledovanie pretekov. Budeme vypisovať kurzy na víťaza šprintérskej prémie, kto bude prvý na horskej prémii alebo kto sa stane najväčším bojovníkom etapy. Ako môžeš vidieť, s Fortunou budeš mať o zábavu počas Tour de France postarané.

Zvoľte si typy stávok.
Zvoľte si typy stávok.