Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, od 1. 1. 2021 došlo k zmene pri overovaní akýchkoľvek platieb kartou cez internet zo strany bánk. V praxi to znamená zvýšenú autentifikáciu klienta platnú pre platby platobnou kartou v internetovom prostredí. V prípade, že máte z tohto dôvodu problém s dobíjaním vášho hráčskeho účtu, prosím kontaktujte vašu banku, ktorá by vám mala poskytnúť bližšie informácie. Ďakujeme za pochopenie.

Terminátor vs. Baba Jaga! Nenechaj si ujsť turnaj roka v Oktagone!

Terminátor vs. Baba Jaga! Nenechaj si ujsť turnaj roka v Oktagone!

Dlhoočakávaný súboj dvoch nezmieriteľných rivalov či návrat „Piráta“ do klietky. To a ešte omnoho viac nás čaká na nabitom turnaji Oktagon 19, ktorý sa uskutoční už túto sobotu v Brne. V hlavnom zápase večera sa proti sebe postavia Karlos „Terminátor“ Vémola a Václav „Baba Jaga“ Mikulášek. Medzi týmito dvomi bojovníkmi je to skutočne osobné, takže sa môžeme tešiť na mimoriadne vyhrotený duel. Bookmakeri jednoznačne favorizujú Vémolu, na ktorého je vypísaný kurz 1.21. Ak však veríš jeho súperovi, bol by hriech neskúsiť tip na dvojku s kurzom 3.93.

Pozornosť fanúšikov bude pútať aj duel nášho bojovníka Samuela Krištofiča, ktorý sa do oktagonu vracia po zranení chrbta. „Pirátovým“ protivníkom bude poľský zápasník Mateusz Strzelczyk, ktorý v októbri na Oktagone 17 porazil obávaného Vlasta Čepa. Favoritom, aspoň podľa kurzov, je slovenský fighter (1.33). Aký je tvoj tip?

Tešiť sa môžeme aj na zaujímavý ženský súboj. Premiéru v Oktagone si odbije veteránka UFC Lucie Pudilová, ktorá sa stretne so Švédkou Corneliou Holmovou. Na českú bojovníčku je vypísaný kurz 1.45, ale vôbec to nemusí byť také jednoznačné. Pozri si kompletný program zápasov a stav si na svojich favoritov! Tento turnaj si jednoducho nemôžeš nechať ujsť a s podaným tiketom si ho užiješ ešte viac!