Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Uži si štart najlepšej hokejovej ligy na svete spolu s nami!

Uži si štart najlepšej hokejovej ligy na svete spolu s nami!

Fanúšikovia hokeja a špeciálne NHL sa dočkali. Už v stredu v noci sa v zámorí naplno rozbehne kolotoč najlepšej hokejovej ligy na svete. A aby si si jej štart mohol užiť skutočne naplno, pripravili sme špeciálnu akciu, vďaka ktorej môžeš počas Happy Hours (18.00 – 20.00 hod.) vyhrať až o 33 % viac! Kompletné podmienky bonusu nájdeš na tomto linku.

Z dôvodu aktuálnej situácie bude ale nová sezóna trochu iná, ako sme zvyknutí. Boli vytvorené nové divízie podľa geografického kľúča a v základnej časti odohrá každý z 31 tímov len 56 zápasov. Play-off odštartuje v prvej polovici mája a víťaza Stanley Cupu spoznáme začiatkom júla.

Pohár Lorda Stanleyho bude obhajovať Tampa Bay, ktorá je aj v tejto sezóne považovaná za jedného z najväčších favoritov. Spolu s Vegas a Coloradom majú kurz 8.50. Okrem toho si môžeš staviť aj na víťazov jednotlivých divízií, postupujúcich do play-off či najlepšieho strelca po základnej časti. Ak máš svoje tipy na počet gólov slovenských hokejistov, tak aj túto stávkovú príležitosť nájdeš v našej ponuke.

Pozri si kompletnú ponuku kurzov v sekcii Hokej a stav si na svojich favoritov či obľúbených hráčov! Okrem toho ti pripomíname, že všetky zápasy NHL môžeš sledovať naživo prostredníctvom našej FORTUNA TV v sekcii Stávky LIVE.

Zvoľte si typy stávok.
Zvoľte si typy stávok.
Zvoľte si typy stávok.