1.01
1000
Vyraďovacia časť Európskej ligy a Ligy majstrov je tu!

Po takmer piatich mesiacoch sa vracajú k životu aj obe najvýznamnejšie európske futbalové súťaže – Európska liga a Liga majstrov.

Vo všetkých národných ligách sú majstri už známi a teraz prišiel čas sústrediť sa vyvrcholenie sezóny aj v týchto dvoch európskych klubových súťažiach. Začíname osemfinálovými súbojmi a potom budú v rýchlom slede hneď nasledovať ďalšie fázy, ktoré vyvrcholia finálovým zápasom Ligy majstrov 23. augusta v Lisabone.

Vyber si z bohatej kurzovej ponuky a stav si na svojich favoritov. A nezabudni, že počas celého augusta môžeš na svojich tiketoch vyhrať až o 30 % viac vďaka našim kurzovým zvýhodneniam!

Typy stávok
Všetko Zápas Favorit PLUS: Zápas Počet gólov Handicap Postup 1.polčas počet gólov Zápas bez remízy 1.polčas: handicap počet gólov tímu Oba tímy dajú gól 2.polčas: handicap 1.polčas 1.polčas bez remízy 1.polčas: oba tímy dajú gól Dvojitá šanca 1.polčas: výsledok/počet gólov 2.polčas: výsledok/počet gólov Presný výsledok Oba tímy dajú 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch 2.polčas: 1.gól Zápas/1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov 2.polčas 2.polčas bez remízy Nastane skóre Nenastane skóre Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta Last Minute gól (85:00 a neskôr) 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Padne gól v 1.polčase Padne gól v 2.polčase Oba dajú gól v oboch polčasoch Oba tímy dajú gól v rovnakom poľčase 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 2.polčas: oba tímy dajú gól Polčas/zápas Zápas/oba tímy dajú gól 1.polčas: 1.gól dá gól v oboch polčasoch vyhrá aspoň jeden polčas vyhrá oba polčasy Polčas s najvyšším počtom gólov presne gólov Oba tímy dajú gól/počet gólov multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok udrží čisté konto 1.gól/zápas Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas Dvojtip/počet gólov 1.polčas: súčet gólov 2.polčas: súčet gólov Súčet gólov Ktorý tím dá gól Polčas/zápas a počet gólov
2.05 3.20 3.65 1.25 1.71 1.31 +110 23.08. 21:00
SL Benfica - Dyn.Kyjev 24676 2.zápas (2:0)

Typy stávok
Všetko Zápas Tím vyhrá alebo bude vyhrávať o 2 góly Favorit PLUS: Zápas Počet gólov Handicap Postup 1.polčas počet gólov Zápas bez remízy 1.polčas: handicap počet gólov tímu Oba tímy dajú gól 2.polčas: handicap 1.polčas 1.polčas: oba tímy dajú gól Dvojitá šanca 1.polčas: výsledok/počet gólov 2.polčas: výsledok/počet gólov Presný výsledok Oba tímy dajú 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch 2.polčas: 1.gól Zápas/1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov 2.polčas 2.polčas bez remízy Nastane skóre Nenastane skóre Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta Last Minute gól (85:00 a neskôr) 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Padne gól v 1.polčase Padne gól v 2.polčase Oba dajú gól v oboch polčasoch Oba tímy dajú gól v rovnakom poľčase 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. Penalta Červená karta (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.polčas počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím 1.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím 1.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.polčas počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím 2.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím 2.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Viac žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Polčas s vyšším počtom žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.žltá karta (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Počet rohov 1.tím počet roh.kopov 2.tím počet roh.kopov 1.polčas počet rohových kopov 1.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.polčas počet roh.kopov 1.tím 2.polčas počet roh.kopov 2.tím 2.polčas počet roh.kopov Viac roh.kopov Polčas s vyšším počtom roh.kopov Súčet rohov 1.polčas počet rohov 2.polčas počet rohov Dá gól 2.polčas: oba tímy dajú gól Polčas/zápas Zápas/oba tímy dajú gól 1.polčas: 1.gól dá gól v oboch polčasoch vyhrá aspoň jeden polčas vyhrá oba polčasy Polčas s najvyšším počtom gólov presne gólov Oba tímy dajú gól/počet gólov multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok udrží čisté konto 1.gól/zápas Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas Dvojtip/počet gólov 1.polčas: súčet gólov 2.polčas: súčet gólov Súčet gólov Ktorý tím dá gól Polčas/zápas a počet gólov
Ferencváros – Shamrock Rovers

Sklamaný Ferencváros privíta írskeho majstra Shamrock Rovers. Kvalita je na strane maďarského tímu, no rozhodne sa na ihrisku.

FC Zürich - Hearts

V rámci finále play-off o postup do skupinovej fázy EL nás čaká viacero zaujímavých duelov. Miernym favoritom na postup z tejto dvojice je švajčiarsky celok.

Statistiky pro zápas FC Zürich - Hearts
1.80 3.80 4.30 1.22 2.02 1.27 +139 18.08. 19:00
Malmö FF - Sivasspor 26928 1.zápas
Přečíst analýzu Malmö FF - Sivaspor
Malmö FF - Sivaspor

Švédsky majster Malmö si po vypadnutí z Ligy majstrov robí chúťky na skupinovú fázu Európskej ligy a v ceste mu stojí už iba turecký Sivaspor.

Ludogorets Razgrad - Žalgiris Vilnius

Ludogorets Razgrad aj Žalgiris Vilnius už majú istú pohárovú Európu a teraz ide o to, že kto z tejto dvojice si zahrá prestížnejšiu Európsku ligu.

Statistiky pro zápas Ludogorets Razgrad - Žalg.Vilnius
1.49 4.22 6.90 1.10 2.62 1.23 +139 18.08. 19:45
Dnipro 1 - AEK Larnaca 27043 Košice / 1.zápas
Přečíst analýzu Dnipro 1 - AEK Larnaca
Dnipro 1 - AEK Larnaca

Ukrajinský celok sa predstaví v rámci domáceho zápasu v novej košickej aréne. V neľahkej situácii bude vo finále play-off čeliť cyperskej Larnake, ktorá vyradila srbský Partizan.

Statistiky pro zápas Dnipro 1 - AEK Larnaca
2.54 3.12 2.95 1.40 1.52 1.36 +138 18.08. 20:00
Gent - Omonia Nic. 23721 1.zápas
Přečíst analýzu Gent - Omonia Nic.
Gent - Omonia Nic.

Gent ukázal v prvých štyroch kolách domácej ligy veľmi solídnu ofenzívnu silu a je zatiaľ neporazený. Na Cypre sa na prvé kolo čaká, Omonia cez víkend podľahla v Superpohári Apollonu.

Statistiky pro zápas Gent - Omonia Nic.
1.28 5.45 11.50 1.04 3.70 1.15 +140 18.08. 20:30
Austria - Fenerbahce 26847 1.zápas
Přečíst analýzu Austria - Fenerbahce
Austria - Fenerbahce

Viedenskú Austriu čaká v tohtoročnej premiére v európskych pohároch ťažká úloha. Zdolať Fenerbahce a postúpiť do skupinovej fáze sa nezdá úplne reálne.