1.01
1000
Remízy v štvrťfinále Ligy majstrov? Vrátime ti vklady!

Najprestížnejšia klubová futbalová súťaž sa blíži do svojej záverečnej fázy a my sme pre našich klientov pripravili skvelú akciu!

Ak sa niektorý zo zápasov štvrťfinále Ligy majstrov (12. – 15. 8. 2020) skončí akoukoľvek remízou po 90 min (po základnom hracom čase) a tvoj tip nebude správny, vklad na tento zápas ti vrátime až do výšky 20 EUR! Takže smelo do toho, vyberte si svojich favoritov, výsledky máte od nás poistené!

Podmienky akcie:

• platí len na prvú predzápasovú SOLO stávku na každý zo štvrťfinálových zápasov Ligy majstrov (12. – 15. 8. 2020)
  • tip musí byť iba na výhru domácich alebo hostí (1 alebo 2)
  • maximálna výška vráteného vkladu je 20 EUR na jeden zápas a jedno hráčske konto
  • nevzťahuje sa na predčasne vyplatené tikety
  • platí len na tikety podané online
  • v prípade akejkoľvek remízy a po splnení podmienok bude kredit na hráčske kontá pripísaný do 48 hodín
Zaregistruj sa

Typy stávok
Všetko Zápas Favorit PLUS: Zápas Zápas bez remízy Počet gólov počet gólov tímu Oba tímy dajú gól Handicap Dvojitá šanca 1.polčas 1.polčas bez remízy 1.polčas počet gólov 1.polčas: oba tímy dajú gól Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov Handicap. 1.polčas: handicap Presný výsledok Oba tímy dajú 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Bude prehrávať ale neprehrá 2.polčas: 1.gól Zápas/1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov 2.polčas 2.polčas bez remízy Nastane skóre Nenastane skóre Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta Last Minute gól (85:00 a neskôr) 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Oba dajú gól v oboch polčasoch Oba tímy dajú gól v rovnakom poľčase 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 2.polčas počet gólov 2.polčas: handicap 2.polčas: oba tímy dajú gól Polčas/zápas Zápas/počet gólov 1.polčas: výsledok/počet gólov 2.polčas: výsledok/počet gólov Zápas/oba tímy dajú gól 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.polčas: 1.gól Jeden z tímov vyhrá dá gól v oboch polčasoch vyhrá aspoň jeden polčas vyhrá oba polčasy Polčas s najvyšším počtom gólov presne gólov Oba tímy dajú gól/počet gólov multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok udrží čisté konto vyhrá zápas 1.gól/zápas Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 1.polčase Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 2.polčase 1.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól 2.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól Kedy padne prvý gól v zápase 1.polčas: súčet gólov 2.polčas: súčet gólov Súčet gólov Posledný gól Multiskóre Ktorý tím dá gól Polčas/zápas a počet gólov Polčas/zápas a 1.polčas počet gólov