Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, z dôvodu technických problémov nebude dňa 6. 6. 2020, v čase od 01.00 do 17.00 hod., k dispozícii platobná brána Slovenskej sporiteľne. Počas trvania odstávky si môžete vaše hráčske konto dotovať prostredníctvom platobnej karty. Ďakujeme za pochopenie.

Slovensko proti Česku vo virtuálnom futbalovom derby!

Slovensko proti Česku vo virtuálnom futbalovom derby!

Ešte pred plánovaným septembrovým duelom v Lige národov budeme svedkami jedného federálneho futbalového derby. Slováci a Česi si to už tento pondelok 4. mája od 17.45 hod. rozdajú na „playku“ v hre Pro Evolution Soccer 2020.

Súboj bude rozdelený na päť zápasov a v troch z nich sa predstaví aj náš reprezentant a hráč talianskeho Sassuola Lukáš Haraslín. Jeho partnerom bude slovenský reprezentant v e-futbale Juraj Bojko. Na českej strane budú bojovať futbalista z Liberca Karel Knejzlík a dvaja e-športoví reprezentanti ČR KillDalos a syky.

Česko-slovenské virtuálne derby organizuje Slovenský futbalový zväz a Fortuna, ako jeho partner, ti z tejto akcie exkluzívne prinesie ponuku predzápasových i LIVE stávok. Pre ešte väčší zážitok z hry môžeš celý súboj sledovať naživo na Twichi, Futbalnet.tv a Orange Športe aj s moderovaným štúdiom v podaní Andreja Zvolenského.

Pomstí sa slovenské duo za dve prehry v minuloročnej Lige národov alebo budú úspešnejší českí hráči? Stav si a uži si toto unikátne derby spolu s nami!


Zvoľte si typy stávok.


Zvoľte si typy stávok.