Čas
Kurzy
1.01
1000
Odporúčame
Môže sa hodiť
Slovensko proti Česku vo virtuálnom futbalovom derby!

Slovensko proti Česku vo virtuálnom futbalovom derby!

Ešte pred plánovaným septembrovým duelom v Lige národov budeme svedkami jedného federálneho futbalového derby. Slováci a Česi si to už tento pondelok 4. mája od 17.45 hod. rozdajú na „playku“ v hre Pro Evolution Soccer 2020.

Súboj bude rozdelený na päť zápasov a v troch z nich sa predstaví aj náš reprezentant a hráč talianskeho Sassuola Lukáš Haraslín. Jeho partnerom bude slovenský reprezentant v e-futbale Juraj Bojko. Na českej strane budú bojovať futbalista z Liberca Karel Knejzlík a dvaja e-športoví reprezentanti ČR KillDalos a syky.

Česko-slovenské virtuálne derby organizuje Slovenský futbalový zväz a Fortuna, ako jeho partner, ti z tejto akcie exkluzívne prinesie ponuku predzápasových i LIVE stávok. Pre ešte väčší zážitok z hry môžeš celý súboj sledovať naživo na Twichi, Futbalnet.tv a Orange Športe aj s moderovaným štúdiom v podaní Andreja Zvolenského.

Pomstí sa slovenské duo za dve prehry v minuloročnej Lige národov alebo budú úspešnejší českí hráči? Stav si a uži si toto unikátne derby spolu s nami!


Zvoľte si typy stávok.


Zvoľte si typy stávok.