Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Najlepší slovenskí tenisti a tenistky opäť v akcii!

Najlepší slovenskí tenisti a tenistky opäť v akcii!

Športoviská postupne ožívajú a po futbalistoch sa do akcie vracajú už aj tenisti. Tí svoje umenie predvedú v rámci série piatich špeciálnych turnajov mužov a žien s názvom „Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna“. Prvý z nich sa uskutoční už tento týždeň od 17. do 20. júna v Bratislave.

Turnaja sa zúčastní 16 najlepších slovenských tenistov a tenistiek. Špeciálnou hviezdou štartujúcou na voľnú kartu je ôsma hráčka svetového rebríčka WTA Belinda Benčičová, ktorá má slovenské korene a počas karantény trénovala na Slovensku. Okrem nej sa na turnaji predstavia Norbert Gombos, Filip Polášek, Viktória Kužmová či Anna Karolína Schmiedlová.

Ako partner tohto podujatia ti prinášame bohatú ponuku predzápasových i LIVE stávok na zápasy mužov i žien. Čekni kurzy a stav si na svojich favoritov! Okrem turnaja na Slovensku sa tenis hrá aj v iných krajinách. Všetky aktuálne hrané turnaje nájdeš v našej ponuke pod záložkami Tenis muži a Tenis ženy. Navyše nezabudni, že aj pri tenisových zápasoch môžeš využiť naše kurzové zvýhodnenie a vyhrať tak na svojich tiketoch až o 30 % viac!


Muži Ženy