1.01
1000
Na talianske trávniky sa vracia Serie A. Uži si jej zápasy naživo na Fortuna TV!

Na veľkú radosť všetkých futbalových fanúšikov sa v uplynulých týždňoch konečne rozbehli viaceré ligové súťaže. A v sobotu 20. 6. sa k nim pridá aj posledná z TOP štvorky európskych líg – talianska Serie A. Futbalová ponuka tak bude po dlhom čase skutočne bohatá a plná zaujímavých stretnutí, ktoré sa budú hrať prakticky každý deň.

Vychutnaj si reštart Serie A naplno spolu s nami a našou širokou ponukou stávok s výhodnými kurzami! Zároveň ti pripomíname aj naše špeciálne kurzové zvýhodnenie, vďaka ktorému môžu byť tvoje výhry vyššie až o 30 %.

Pre ešte väčší zážitok z hry môžeš všetky zápasy Serie A sledovať naživo prostredníctvom Fortuna TV. V akcii tak uvidíš hneď niekoľko slovenských reprezentantov – Škriniar (Inter), Lobotka (Neapol), Kucka (Parma), Vavro (Lazio), Haraslín (Sassuolo) a Špalek (Brescia).

V Taliansku bude boj o titul ešte poriadne dramatický. Dvanásť kôl pred koncom je na čele Juventus, ale len o bod pred Laziom. Tretí je Inter Miláno, ktorý stráca na „starú dámu“ už deväť bodov, ale má zápas k dobru.

Typy stávok
Všetko Zápas Favorit PLUS: Zápas Zápas bez remízy Počet gólov počet gólov tímu Oba tímy dajú gól Handicap Dvojitá šanca 1.polčas 1.polčas bez remízy 1.polčas počet gólov 1.polčas: oba tímy dajú gól Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov Handicap. 1.polčas: handicap Presný výsledok Oba tímy dajú 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Bude prehrávať ale neprehrá 2.polčas: 1.gól Zápas/1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov 2.polčas 2.polčas bez remízy Nastane skóre Nenastane skóre Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta Last Minute gól (85:00 a neskôr) 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Oba dajú gól v oboch polčasoch Oba tímy dajú gól v rovnakom poľčase 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 2.polčas počet gólov 2.polčas: handicap 2.polčas: oba tímy dajú gól Polčas/zápas Zápas/počet gólov 1.polčas: výsledok/počet gólov 2.polčas: výsledok/počet gólov Zápas/oba tímy dajú gól 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.polčas: 1.gól Jeden z tímov vyhrá dá gól v oboch polčasoch vyhrá aspoň jeden polčas vyhrá oba polčasy Polčas s najvyšším počtom gólov presne gólov Oba tímy dajú gól/počet gólov multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok udrží čisté konto vyhrá zápas 1.gól/zápas Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 1.polčase Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 2.polčase 1.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól 2.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól Kedy padne prvý gól v zápase 1.polčas: súčet gólov 2.polčas: súčet gólov Súčet gólov Posledný gól Multiskóre Ktorý tím dá gól Polčas/zápas a počet gólov Polčas/zápas a 1.polčas počet gólov