Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, dňa 4. 12. 2020 v čase od 6.00 do 7.00 hod. bude prebiehať údržba nášho systému, čo môže na približne 5 minút spôsobiť výpadok ponuky LIVE stávok. Ďakujeme za pochopenie

Vychutnaj si reštart NHL naživo na FORTUNA TV!

Vychutnaj si reštart NHL naživo na FORTUNA TV!

NHL v auguste? Prečo nie?! Už v sobotu sa po vyše štvormesačnej vynútenej prestávke opäť rozbehne najlepšia hokejová liga na svete, a to rovno súbojmi v play-off. Zapojí sa do nich výnimočne až 24 tímov a všetky zápasy sa budú hrať v dvoch kanadských mestách – v Edmontone a Toronte.

Mužstvá, ktoré boli v čase prerušenia na prvých 4 priečkach tabuľky budú hrať každý s každým v skupine o nasadenie. Celky na pozíciách 5. až 12. si to rozdajú v sériách na tri víťazné zápasy o postup do 1. kola play-off.

Komu sa bude po reštarte dariť? Kto sú tvoji favoriti? Vyber si z našej bohatej kurzovej ponuky a zaži pri zápasoch NHL ešte viac zábavy! Môžeš si staviť aj na kanadské body v jednotlivých dueloch či celkového víťaza Stanley Cupu. A pre ešte väčší zážitok z hry môžeš všetky zápasy NHL sledovať naživo prostredníctvom našej FORTUNA TV.

Navyše aj v auguste môžeš využiť naše špeciálne kurzové zvýhodnenie a vyhrať tak až o 30 % viac. A taktiež pripomíname našu novinku, že tiket si môžeš staviť online už od 10 centov a zároveň vyhrať až neuveriteľných 1 000 000 eur!

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.