Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, z dôvodu technických problémov nebude dňa 6. 6. 2020, v čase od 01.00 do 17.00 hod., k dispozícii platobná brána Slovenskej sporiteľne. Počas trvania odstávky si môžete vaše hráčske konto dotovať prostredníctvom platobnej karty. Ďakujeme za pochopenie.

Opäť sme vylepšili našu appku!

Opäť sme vylepšili našu appku!

Neustále sa snažíme vylepšovať naše služby a produkty a nie je tomu inak ani v súčasnej pohnutej dobe. Medzi takéto produkty patrí aj naša mobilná aplikácia, ktorá si získava čoraz viacej fanúšikov a používateľov. Najnovšie sme do jej posuvného menu na úvodnej stránke zaradili sekciu „Analýzy“, v ktorej nájdeš všetky zápasy, ku ktorým máme aktuálne pripravené naše zápasové analýzy. Môžeš si tu tak prečítať bližšie info k vybraným zápasom či preštudovať aktuálnu situáciu v jednotlivých mužstvách. Týchto analýz bude, samozrejme, časom pribúdať viac – podľa toho, ako sa začnú znova rozbiehať jednotlivé súťaže.

Po novom ti budeme vedieť lepšie posielať informácie o našich aktuálnych akciách prostredníctvom vylepšených push notifikácií. Aj z tohto dôvodu si preto nezabudni vo svojom hráčskom účte nastaviť povolenie zasielania marketingových informácií.

Vďaka spolupráci s ďalšími streamovacími poskytovateľmi taktiež rozširujeme ponuku našich LIVE prenosov v sekcii FORTUNA TV.

Ďalšou novinkou je možnosť zoradiť si sekcie v štatistikách pri detaile zápasu (vzájomné zápasy, zápasy jednotlivých tímov, tabuľka a pod.) podľa vlastných predstáv, a to jednoducho kliknutím na symbol hviezdy.

Po novom si taktiež vieš uchovať pripravený tiket, aj keď nebudeš v appke prihlásený. Ak si ho napríklad budeš chcieť neskôr staviť na pobočke, tak si ho môžeš uložiť a nájsť v galérii fotiek vo svojom mobile.

Ak chceš využívať všetky spomínané novinky, musíš mať stiahnutú najnovšiu verziu aplikácie. (Android 3.10.1 a iOS 28.1). Vyskúšaj všetky vymoženosti našej appky a uži si stávkovanie s väčším komfortom!