Čas
Kurzy
1.01
1000
Odporúčame
Môže sa hodiť
Opäť sme vylepšili našu appku!

Opäť sme vylepšili našu appku!

Neustále sa snažíme vylepšovať naše služby a produkty a nie je tomu inak ani v súčasnej pohnutej dobe. Medzi takéto produkty patrí aj naša mobilná aplikácia, ktorá si získava čoraz viacej fanúšikov a používateľov. Najnovšie sme do jej posuvného menu na úvodnej stránke zaradili sekciu „Analýzy“, v ktorej nájdeš všetky zápasy, ku ktorým máme aktuálne pripravené naše zápasové analýzy. Môžeš si tu tak prečítať bližšie info k vybraným zápasom či preštudovať aktuálnu situáciu v jednotlivých mužstvách. Týchto analýz bude, samozrejme, časom pribúdať viac – podľa toho, ako sa začnú znova rozbiehať jednotlivé súťaže.

Po novom ti budeme vedieť lepšie posielať informácie o našich aktuálnych akciách prostredníctvom vylepšených push notifikácií. Aj z tohto dôvodu si preto nezabudni vo svojom hráčskom účte nastaviť povolenie zasielania marketingových informácií.

Vďaka spolupráci s ďalšími streamovacími poskytovateľmi taktiež rozširujeme ponuku našich LIVE prenosov v sekcii FORTUNA TV.

Ďalšou novinkou je možnosť zoradiť si sekcie v štatistikách pri detaile zápasu (vzájomné zápasy, zápasy jednotlivých tímov, tabuľka a pod.) podľa vlastných predstáv, a to jednoducho kliknutím na symbol hviezdy.

Po novom si taktiež vieš uchovať pripravený tiket, aj keď nebudeš v appke prihlásený. Ak si ho napríklad budeš chcieť neskôr staviť na pobočke, tak si ho môžeš uložiť a nájsť v galérii fotiek vo svojom mobile.

Ak chceš využívať všetky spomínané novinky, musíš mať stiahnutú najnovšiu verziu aplikácie. (Android 3.10.1 a iOS 28.1). Vyskúšaj všetky vymoženosti našej appky a uži si stávkovanie s väčším komfortom!