Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zabav sa v Casine s novými hrami!

Zabav sa v Casine s novými hrami!

Nová nádielka Casino hier je už tu! Vyskúšaj si 10 skvelých hier od Synotu. Na svoje si prídu priaznivci klasických aj tematicky rozmanitých hier.

K populárnym klasickým hrám patrí trojvalcový Respin Joker, kde ti každá výherná kombinácia so symbolom Jokera okrem zdvojnásobenia výhry zatočí ešte raz valcami zdarma. Výherná kombinácia však počas zatočenia zostane zafixovaná na valcoch, čo zvyšuje šancu na ešte väčšiu výhru! Symbol Jokera a osviežujúce ovocné symboly nájdeš aj v hrách Joker 5 s piatimi, Fruity Gold s dvadsiatimi siedmimi a Joker 40 so štyridsiatimi výhernými líniami.

Ak dávaš radšej prednosť fantasy hrám, možno vzplanieš pre hru Fire Witch, kde ti v bonusovom kole znásobí výhru horiace koleso až 10-krát. Alebo si namiešaj správnu výhernú kombináciu v hre Alchemist's Gold, kde symbol magickej gule premení rôzne symboly na jednotné a výhry sa vyplácajú z obidvoch strán valcov. Posvieť si v hre Moonlight Fortune na lesnú elfku a vyhráš až 1000-násobok stávky. Navyše ti túto výhru môžu symboly mesiaca zdvojnásobiť a navyše spustia točenia zdarma. Zahraj si aj hru Gem-O-Rama plnú drahokamov a špeciálnych symbolov Wild, alebo Vampire Bride a poľuj na upírov a hlavne točenia zdarma!

Hraj nové hry