Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Nová sezóna Formuly 1 sa konečne začína! Stav si na VC Rakúska!

Nová sezóna Formuly 1 sa konečne začína! Stav si na VC Rakúska!

Fanúšikovia motošportu sa predsa len dočkali. Nová sezóna prestížnej Formuly 1, ktorá mala pôvodne odštartovať už v marci v Melbourne, sa napokon začne tento víkend (3. – 5. 7.) v susednom Rakúsku. Pri tejto príležitosti ti prinášame bohatú kurzovú ponuku nielen na najbližší závod na Red Bull Ringu, ale aj na celkové víťazstvo v sezóne, pohár konštruktérov alebo na duely jazdcov, ktorý skončí v celkovom poradí na lepšom mieste.

kalendári F1 pre rok 2020 je zatiaľ potvrdených osem Veľkých cien. Prvé dve sa uskutočnia v Rakúsku (5. a 12. 7.), ďalej bude nasledovať Maďarsko (19. 7.), dvakrát Veľká Británia (2. a 9. 8.)Španielsko (16. 8.)Belgicko (30. 8.) a Taliansko (6. 9.). Program pretekov sa však bude priebežne dopĺňať, organizátori by chceli usporiadať 15 až 19 Grand Prix.

Titul majstra sveta bude obhajovať Brit Lewis Hamilton, ktorý môže v tomto ročníku vyrovnať rekord sedemnásobného šampióna Michaela Schumachera. Konkurovať by mu mali Max Verstappen z Red Bullu, Sebastian Vettel z Ferrari či tímový kolega z Mercedesu Valtteri Bottas.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.