Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, z dôvodu technických problémov nebude dňa 6. 6. 2020, v čase od 01.00 do 17.00 hod., k dispozícii platobná brána Slovenskej sporiteľne. Počas trvania odstávky si môžete vaše hráčske konto dotovať prostredníctvom platobnej karty. Ďakujeme za pochopenie.

Bojovníci MMA sa vracajú do klietky, UFC 249 už tento víkend!

Bojovníci MMA sa vracajú do klietky, UFC 249 už tento víkend!

Fanúšikovia bojových umení sa predsa len dočkali. Podujatie UFC 249, ktoré sa malo pôvodne konať v apríli, sa uskutoční už tento víkend v noci zo soboty na nedeľu. Dlhoočakávaný súboj Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson síce neuvidíme, ale aj tak sa máme na čo tešiť.

Nezdolaného Rusa nahradil skvelý fighter Justin Gaethje, ktorý si to s „El Cucuy“ rozdá o dočasný titul v ľahkej váhe. Okrem toho budú v akcii aj ďalšie známe mená zo sveta MMA. V súboji o opasok v bantamovej váhe sa stretnú Henry Cejudo a Dominick Cruz. Parádny duel ponúkne určite aj dvojica Donald Cerrone a Anthony Pettis.

Máš už svojich favoritov? U nás nájdeš kompletnú porciu 12 zápasov s bohatou ponukou stávok. Môžeš si staviť na víťaza zápasu, počet kôl, v ktorom kole duel skončí, či jeden alebo druhý bojovník vyhrá na body alebo po K.O./T.K.O. Vyber si z našej ponuky a uži si UFC 249 s ešte väčšou dávkou napätia!