Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Namixuj si svoj výherný tiket na MMA!

Namixuj si svoj výherný tiket na MMA!

Už v sobotu nás čaká prvý turnaj Oktagonu v novom roku a máme sa skutočne na čo tešiť. Na zápasovej karte nájdeme hneď niekoľko hviezd slovenského MMA. V hlavnom zápase večera si to o titul ľahkej váhy rozdajú Rony Paradeiser a Ivan Buchinger, pre ktorého to bude zároveň návrat na domácu scénu.

Okrem nich sa do klietky proti sebe postavia aj Miro Štrbák a Karol Ryšavý a svoje umenie predvedú aj Gábor Boráros, Branislav Zuzák či Lucia Szabová. Favoritmi v čisto slovenských súbojoch sú Buchinger (kurz 1.52) a Štrbák (1.38), ale ich súperi im rozhodne nič nedarujú zadarmo a pokojne sa môže zrodiť aj prekvapenie. Najmä v prípade talentovaného Paradeisera je kurz 2.46 viac ako lákavý.

Pozornosť fanúšikov bude pútať aj duel dvoch svetových hviezd – Leandro Silva vs. Alex Lohoré. Väčšie šance sa dávajú brazílskemu bojovníkovi Silvovi (kurz 1.56), ale Francúz Lohoré určite vzbudzuje rešpekt, keďže v decembri vydržal 5 kôl proti Vémolovi. Ako môžeš vidieť, turnaj bude naozaj nabitý. Preto ak nemáš ešte podané, pozri si našu kompletnú kurzovú ponuku a namixuj si svoj výherný tiket!