Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Lajoš Klein vyzve vo svojom treťom dueli v UFC Natea Landwehra!

Lajoš Klein vyzve vo svojom treťom dueli v UFC Natea Landwehra!

Jediný Slovák v najprestížnejšej organizácii sveta UFC Lajoš Klein má pred sebou ďalší zápas. Po poslednom neúspešnom súboji s Michaelom Trizanom vyzve 16. 10. v Las Vegas amerického bojovníka Natea Landwehra. Lajoš je jasným favoritom tohto zápasu, ale musí to potvrdiť aj v klietke. Ak chce ešte zabojovať o vrchné priečky perovej váhy, potrebuje bezpodmienečne zvíťaziť. Fortuna stojí pri Lajošovi a veríme, že tentokrát sa budeme spoločne tešiť.

Zaujímavosťou je, že práve Nate Landwehr nepriamo pomohol Lajošovi k debutu v UFC. Práve on mal totiž minulý rok bojovať so Shaneom Youngom, ale pre pozitívny test na koronavírus ho napokon nahradil náš zápasník. Američan s prezývkou "Vlak" má na konte tri zápasy v UFC, pričom vyhral jediný a oba prehraté zápasy skončili knokautom už v 1. kole.

Ak si myslíš, že aj Lajoš uštedrí Landwehrovi K.O./T.K.O., stav si s kurzom 2.00. Ak veríš Lajošovi až tak, že ukončí svojho súpera už v 1. kole, neváhaj využiť skvelý kurz 3.50. V naše kurzovej ponuke nájdeš aj množstvo ďalších stávkových príležitostí. Môžeš si staviť na počet kôl, v ktorom kole sa súboj skončí, že zápas skončí do 60 sekúnd, či padne K.O./T.K.O. alebo sa bude rozhodovať na body.

Taktiež si môžeš vybrať z nášho zápasového špeciálu. Tu nájdeš niekoľko zaujímavých stávkových príležitostí s atraktívnymi kurzami. Zároveň ti ponúkame aj SUPERKURZ! Ak si myslíš, že na turnaji vyhrajú Klein, Arlovski aj Ladd, stav si s kurzom 4.65!

Zvoľte si typy stávok.
Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.
Zvoľte si typy stávok.