Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
HOTOVKY – Stav si na špeciálnu stávku s výhodnejším kurzom!

HOTOVKY – Stav si na špeciálnu stávku s výhodnejším kurzom!

Nevieš si vybrať z našej každodennej kurzovej ponuky? Teraz sa môžeš inšpirovať tipmi našich bookmakerov. Tí každý deň pripravujú tzv. HOTOVKY – ide o špeciálne stávky, ktoré kombinujú viacej tipov z rôznych zápasov do jednej stávkovej príležitosti. A najlepšie na tom je, že HOTOVKA má výhodnejší kurz, ako keby si si všetky tipy, ktoré obsahuje, dal zvlášť na tiket. S HOTOVKAMI tak môžeš vyhrať viac!

HOTOVKY sú k dispozícii hlavne na futbal, ale v ponuke sú často aj iné športy. Naši bookmakeri ich pripravujú vždy na deň dopredu a nájdeš ich na začiatku celkovej kurzovej ponuky. Pripomíname ešte, že HOTOVKU nemôžeš skombinovať na tikete s inou HOTOVKOU ani s inými zápasmi. Pozri si našu aktuálnu ponuku a stav si na HOTOVKU!

Zvoľte si typy stávok.
V prípade, že aspoň jeden zápas bude nedohraný/odložený/zrušený, celá stávka sa vracia. Toto sa nevzťahuje na stávky na udalosti, pri ktorých je výsledok už určený. Je možné staviť iba sólo.
Hotovky stávka, že nastane definovaná príležitosť Ano dátum
Fox D.(Sacramento), Brown J.(Boston) - každý nastrieľa aspoň 30 bodov 12941 05.12.2023 / NBA / vrátane predľženia / Ak niektorý z hráčov do zápasu nenastúpi, stávka sa vracia.
5.15 05.12. 01:30
Zvoľte si typy stávok.