1.01
1000
Futbalu je čoraz viac, štartuje už aj liga v Česku a Maďarsku!

Futbalový svet postupne ožíva, na trávniky sa konečne vracajú futbalové hviezdy, vďaka čomu je aj naša ponuka z týždňa na týždeň čoraz bohatšia.

Po nemeckej prvej a druhej Bundeslige sa tento víkend rozbehnú už aj súťaže v susednom Česku a Maďarsku. Česká FORTUNA:LIGA odštartuje v sobotu dohrávkou medzi Teplicami a Libercom. V Maďarsku je na programe zaujímavý duel Ferencváros - Debrecín.

Zároveň pokračuje aj liga v Bielorusku, kde okrem zápasov 10. kola uvidíme aj finále pohára medzi Dinamom Brest a BATE Borisov. Futbal sa hrá aj v Estónsku, Južnej Kórei, Arménsku či Kostarike.

Je si teda z čoho vyberať, tak neváhaj, stav si na svojich favoritov a uži si návrat futbalu dosýtosti spolu s nami! Navyše nezabudni, že na svoje tikety si stále môžeš pridať aj bonusové kurzy, ktoré môžu navýšiť tvoje výhry až o 30 %.

Typy stávok
Všetko Zápas Favorit PLUS: Zápas Zápas bez remízy Počet gólov počet gólov tímu Oba tímy dajú gól Handicap Dvojitá šanca 1.polčas 1.polčas bez remízy 1.polčas počet gólov 1.polčas: oba tímy dajú gól Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov Handicap. Najobľúbenejšie zápasové kombinácie 1.polčas: handicap Presný výsledok Oba tímy dajú 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Bude prehrávať ale neprehrá 2.polčas: 1.gól Zápas/1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov 2.polčas 2.polčas bez remízy Nastane skóre Nenastane skóre Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta Last Minute gól (85:00 a neskôr) 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Oba dajú gól v oboch polčasoch Oba tímy dajú gól v rovnakom poľčase 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. Padne vlastný gól Penalta 2.polčas počet gólov Červená karta (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.polčas počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím 1.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím 1.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.polčas počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím 2.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím 2.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Viac žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Polčas s vyšším počtom žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.žltá karta (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Počet rohov 1.tím počet roh.kopov 2.tím počet roh.kopov 1.polčas počet rohových kopov 1.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.polčas počet roh.kopov 1.tím 2.polčas počet roh.kopov 2.tím 2.polčas počet roh.kopov Viac roh.kopov Polčas s vyšším počtom roh.kopov 1.polčas striedanie Počet ofsajdov 1.tím počet ofsajdov 2.tím počet ofsajdov 1.tím držanie lopty v % Počet striel na bránu Viac striel na bránu 1.tím počet striel na bránu 2.tím počet striel na bránu Počet faulov 1.tím počet faulov 2.tím počet faulov Striedajúci hráč dá gól (hráč nenastúpi v základnej zostave) 2.polčas: handicap Dá gól 2.polčas: oba tímy dajú gól Polčas/zápas Zápas/počet gólov 1.polčas: výsledok/počet gólov 2.polčas: výsledok/počet gólov Zápas/oba tímy dajú gól Padne hetrik 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.polčas: 1.gól Jeden z tímov vyhrá dá gól v oboch polčasoch vyhrá aspoň jeden polčas vyhrá oba polčasy Polčas s najvyšším počtom gólov presne gólov Oba tímy dajú gól/počet gólov multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok udrží čisté konto vyhrá zápas 1.gól/zápas Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas Ďalšie zápasové kombinácie 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 1.polčase Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 2.polčase 1.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól 2.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól Kedy padne prvý gól v zápase Posledný gól Multiskóre Ktorý tím dá gól Polčas/zápas a počet gólov Polčas/zápas a 1.polčas počet gólov
Viac
Menej
Zápas 1 0 2 10 02 12 viac dátum
Bochum - Eint.Frankfurt 25276
Přečíst analýzu Bochum - Eint.Frankfurt
Bochum - Eint.Frankfurt

Suverénne posledný Bochum si pripísal na svoje konto jediný bod a inkasoval už 23 gólov. Frankfurt po víťazstve nad lídrom tabuľky bude chcieť opäť zabrať naplno.

Statistiky pro zápas Bochum - Eint.Frankfurt BetBuilder
3.85 3.85 1.91 1.92 1.28 1.28 +167 08.10. 15:30
Augsburg - Wolfsburg 25277
Přečíst analýzu Augsburg - Wolfsburg
Augsburg - Wolfsburg

Augsburg (10.) po nevydarenom začiatku vstal z popola a aktuálne si môže pripísať štvrté víťazstvo v rade.

Statistiky pro zápas Augsburg - Wolfsburg BetBuilder
2.95 3.35 2.47 1.57 1.42 1.34 +165 08.10. 15:30
3.05 3.50 2.34 1.63 1.40 1.32 +164 08.10. 15:30
Leverkusen - Schalke 26038 naživo na Nova Sport 3
Přečíst analýzu Leverkusen - Schalke
Leverkusen - Schalke

Súboj dvoch klubov, ktoré majú nie len v Nemecku zvučné meno. Aktuálne sa ale obom nedarí. Leverkusen nastúpi do tohto zápasu už s novým manažérom Xabi Alonsom.

Statistiky pro zápas Leverkusen - Schalke BetBuilder
1.44 5.20 6.60 1.13 2.91 1.18 +166 08.10. 15:30
Dortmund - Bayern 25278 naživo na Nova Sport 3 / Rozšírená ponuka LIVE
Přečíst analýzu Dortmund - Bayern
Dortmund - Bayern

Dvaja najväčší favoriti na titul v Bundeslige narazia na seba v sobotu podvečer v Signal-Iduna Parku v Dortmunde a víťaz duelu sa dostane priebežne do čela tabuľky.

Typy stávok
Všetko Zápas Favorit PLUS: Zápas Zápas bez remízy Počet gólov počet gólov tímu Oba tímy dajú gól Handicap Dvojitá šanca 1.polčas 1.polčas bez remízy 1.polčas počet gólov 1.polčas: oba tímy dajú gól Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov Handicap. Najobľúbenejšie zápasové kombinácie 1.polčas: handicap Presný výsledok Oba tímy dajú 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Bude prehrávať ale neprehrá 2.polčas: 1.gól Zápas/1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov 2.polčas 2.polčas bez remízy Nastane skóre Nenastane skóre Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta Last Minute gól (85:00 a neskôr) 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Oba dajú gól v oboch polčasoch Oba tímy dajú gól v rovnakom poľčase 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. Padne vlastný gól Penalta 2.polčas počet gólov Červená karta (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.polčas počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím 1.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím 1.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.polčas počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím 2.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím 2.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Viac žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Polčas s vyšším počtom žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.žltá karta (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Počet rohov 1.tím počet roh.kopov 2.tím počet roh.kopov 1.polčas počet rohových kopov 1.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.polčas počet roh.kopov 1.tím 2.polčas počet roh.kopov 2.tím 2.polčas počet roh.kopov Polčas s vyšším počtom roh.kopov 1.polčas striedanie Počet striel na bránu Viac striel na bránu 1.tím počet striel na bránu 2.tím počet striel na bránu Počet faulov Striedajúci hráč dá gól (hráč nenastúpi v základnej zostave) 2.polčas: handicap Dá gól 2.polčas: oba tímy dajú gól Polčas/zápas Zápas/počet gólov 1.polčas: výsledok/počet gólov 2.polčas: výsledok/počet gólov Zápas/oba tímy dajú gól Padne hetrik 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.polčas: 1.gól Jeden z tímov vyhrá dá gól v oboch polčasoch vyhrá aspoň jeden polčas vyhrá oba polčasy Polčas s najvyšším počtom gólov presne gólov Oba tímy dajú gól/počet gólov multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok udrží čisté konto vyhrá zápas 1.gól/zápas Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas Ďalšie zápasové kombinácie 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 1.polčase Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 2.polčase 1.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól 2.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól Kedy padne prvý gól v zápase Posledný gól Multiskóre Ktorý tím dá gól Polčas/zápas a počet gólov Polčas/zápas a 1.polčas počet gólov