Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, od 1. 1. 2021 došlo k zmene pri overovaní akýchkoľvek platieb kartou cez internet zo strany bánk. V praxi to znamená zvýšenú autentifikáciu klienta platnú pre platby platobnou kartou v internetovom prostredí. V prípade, že máte z tohto dôvodu problém s dobíjaním vášho hráčskeho účtu, prosím kontaktujte vašu banku, ktorá by vám mala poskytnúť bližšie informácie. Ďakujeme za pochopenie.

Stav si na boj o EURO 2020 v e-športoch!

Stav si na boj o EURO 2020 v e-športoch!

Majstrovstvá Európy vo futbale sa vzhľadom na aktuálnu situáciu presunuli až na budúci rok a viaceré futbalové ligy sú prerušené. Tak prečo neskúsiť niečo nové?

Vo Fortune ti exkluzívne prinášame stávkové príležitosti na zápasy kvalifikácie eEURO 2020 – e-športový futbalový turnaj, ktorý sa hrá pod hlavičkou UEFA. Najbližšie duely sú na programe už tento pondelok 30. 3. 2020. Rozpis zápasov a tabuľku kvalifikačných skupín si môžeš pozrieť na oficiálnej webstránke UEFA.

V našej kurzovej ponuke nájdeš klasické predzápasové stávky a niekoľko zápasov budeme mať aj v LIVE ponuke. Zároveň ti pripomíname, že stále platí naša špeciálna akcia, počas ktorej môžeš na svojich tiketoch vyhrať až o 30 % viac. Tak neváhaj a uži si zábavu so stávkami na futbalové zápasy v e-športoch!

Stav si