Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Kto z hráčov Fortuna ligy bude najlepší vo FIFE? Stav si exkluzívne vo Fortune!

Kto z hráčov Fortuna ligy bude najlepší vo FIFE? Stav si exkluzívne vo Fortune!

Ešte pred ostrým štartom jarnej časti Fortuna ligy sa môžeme tešiť na špeciálny turnaj eFortuna liga Challenge, v ktorom si to 12 hráčov z 12 tímov našej najvyššej futbalovej súťaže rozdá na „playku“ v hre FIFA 2021.

Podujatie sa uskutoční túto nedeľu 7. februára a svoje umenie na herných konzolách predvedú okrem iných napríklad legionár zo Žiliny Vahan Bičachčjan, stredopoliar Zlatých Moraviec David Hrnčár či hráč Spartaka Trnava Martin Mikovič. Každý fortunaligový klub bude mať na turnaji jedného zástupcu, ktorý bude hájiť jeho farby. Účastníci však vo FIFE nebudú hrať za svoje reálne kluby, ale vyberú si svoje obľúbené svetové mužstvá.

Ako partner tohto podujatia ti exkluzívne prinášame bohatú ponuku predzápasových stávok a taktiež si budeš môcť na všetky zápasy staviť aj LIVE. Turnaj sa bude hrať od 15.00 do 20.00 hod. a môžeš ho sledovať naživo na Twich kanáli e-Fortuna liga Challenge alebo na facebookovej stránke Fortuna ligy. Súčasťou živého prenosu bude aj štúdio s moderátormi Slávom Jurkom a Tomášom Kotlárikom.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.