Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
HRÁČI FORTUNA LIGY V UNIKÁTNOM TURNAJI! STAV SI NA SVOJHO FAVORITA!

HRÁČI FORTUNA LIGY V UNIKÁTNOM TURNAJI! STAV SI NA SVOJHO FAVORITA!

12 futbalistov z 12 tímov Fortuna ligy si to rozdá na „playku“ v hre FIFA 2020

V aktuálnom období vo svete pribúda čoraz viac rôznych e-športových turnajov či líg a v mnohých prípadoch sa do hry zapájajú aj skutoční športovci. Výnimkou v tomto smere nie je ani Slovensko a jeho najvyššia futbalová súťaž – Fortuna liga! Už tento víkend (18. – 19. 4. 2020) sa totiž uskutoční turnaj e-Fortuna liga Challenge, ktorého sa zúčastní 12 hráčov z 12 klubov Fortuna ligy.

Svoje umenie na herných konzolách predvedú najlepší hráči „fify“ z každého klubu, a tak medzi účastníkmi nájdeme napríklad Juriho Medveděva zo Slovana, kapitána Trnavy Bogdana Mitreu, najlepšieho strelca Žiliny Jána Bernáta či brankára DACu Martina Jedličku. Každý hráč si vyberie svoj obľúbený svetový klub, s ktorým bude v turnaji hrať.

My ti z tohto podujatia exkluzívne prinesieme bohatú ponuku predzápasových i LIVE stávok. Zápasy sa budú hrať v sobotu i nedeľu od 16.00 do 19.30 hod. a môžeš ich sledovať naživo nielen prostredníctvom našej FORTUNA TV ale dokonca aj na Orange Šport s komentátorskou dvojicou Slavomír Jurko a Andrej Zvolenský!

V sobotu je na programe skupinová fáza. Tímy budú rozdelené do dvoch 6-členných skupín. Hrá sa systémom každý s každým. Do vyraďovacej časti, ktorá je na programe v nedeľu, postúpia štyria najlepší zo skupín. Vyraďovačka sa bude hrať na 1 zápas. Finále je naplánované na nedeľu o 19.10 hod.

Skupina „A“ Skupina „B“
Trenčín (Achraf El Mahdioui) Slovan Bratislava (Jurij Medveděv)
Zlaté Moravce (David Hrnčár) Žilina (Ján Bernát)
Senica (Lukáš Kučera) Dunajská Streda (Martin Jedlička)
Sereď (Martin Slaninka) Trnava (Bogdan Mitrea)
Nitra (Róbert Baláži) Michalovce (Matúš Begala)
Pohronie (Patrik Blahút) Ružomberok (Dalibor Takáč)

Krátku vizitku všetkých účastníkov e-Fortuna liga Challenge si môžeš pozrieť na týchto odkazoch: Skupina A a Skupina B

Tak neváhaj, vyber si svojich favoritov a uži si víkend s netradičnými futbalovými duelmi! Navyše stále si môžeš na tikety pridávať aj bonusové kurzy a navýšiť si tak svoje výhry až o 30 %.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.