Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Kto chce s vlkmi vyť, musí to vedieť roztočiť!

Kto chce s vlkmi vyť, musí to vedieť roztočiť!

Stretnúť v noci svorku vlkov vo voľnej prírode na Aljaške v skutočnosti nie je žiadna výhra. Niekto by sa len prežehnal, iný by odvážne, no naivne vytiahol švajčiarsky nožík a ďalší možno len stihol oľutovať, že si neuzavrel životnú poistku, keď ich spolužiak po rokoch zavolal na kávu.

Naopak v hre Wolves! Wolves! Wolves! od spoločnosti Playtech stretnutie s vlkmi vždy padne vhod. Zavýjajúce vlky totiž predstavujú tie najlepšie platené symboly. To dobre vie náš hráč s***ius, ktorý stretol svorku vlkov našťastie len v hre a prinieslo mu to výhru 11 250 €. Pri vklade 6 € to je až 1875-násobok jeho stávky! Nepochybne potom od šťastia s vlkmi zavýjal aj on sám. :)

Vyberte sa pod polárnu žiaru a získajte indiánsky poklad aj vy. V pútavom vizuálnom prevedení popri vlkoch natrafíte aj na symboly ako indiánske teepee, skrížené tomahawky, Americký orol, verný tátoš či ďalšie. V základnej hre Wolves! Wolves! Wolves! roztočíte päť valcov so symbolmi v troch riadkoch a 40-timi výplatnými líniami. To však nie je “strop”! Vďaka inovatívnej funkcii Wild Totem si môžete rozšíriť hracie valce až na deväť riadkov a navýšiť tým počet výherných línií až na 100! Za zvuku indiánskej flauty a búšenia vášho srdca potom môžete v bonusovom kole vyhrať až 3750-násobok vkladu. No a pri takom čísle budete od radosti zavíjať.