Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Stavil na správne ovocie a utržil zisk 6965 eur!

Stavil na správne ovocie a utržil zisk 6965 eur!

Predstavte si, že máte zelovoc, predávate čerešne na trhovisku alebo len melóny popri ceste. Dokázali by ste ovocie nakúpené za 5 € predať za 7-tisíc eur? Asi ťažko alebo len v prípade, že tie melóny podpíše Pamela Anderson a vy nájdete vášnivého zberateľa, ktorý chce jej autogram za každú cenu.

Niekedy však stávka na správne ovocie prináša skutočne až také veľké “ovocie”. Rozprávať by o tom mohol náš hráč T***012, ktorý na hre Joker Strong vyhral 6970 € pri stávke len 5 €. Otázne je, či by sa mu pritom neplietol jazyk, keďže náš šťastný víťaz pravdepodobne oslavuje ešte aj dnes. Je to pochopiteľné, 1394-násobný zisk nie je vôbec málo.

Chcete to roztočiť s Joker Strong od spoločnosti Kajot aj vy? Je to jednoduché. Vyskúšajte si tento klasický až retro hrací automat s ovocným motívom priamo v našom online kasíne. Padajúce ovocie vám vyčarí úsmev na tvári ešte viac ako strýkovi, ktorý sa teší na pálenie ďalšej domácej. Na piatich valcoch vám v troch riadkoch budú padať čerešne, citróny, slivky, pomaranče, melóny, hrozná a nebudú chýbať ani vyššie výhry, ktoré predstavujú hviezdy či šťastné sedmičky. Vizuálne minimalistický Joker Strong ponúka síce len 5 výherných línií, ale nudiť sa pri ňom rozhodne nebudete. Kartami vie slušne zamiešať napríklad špeciálna putujúca funkcia Joker Wild či ďalšie. Ktoré ovocie prinesie šťastie vám?