Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, od 1. 1. 2021 došlo k zmene pri overovaní akýchkoľvek platieb kartou cez internet zo strany bánk. V praxi to znamená zvýšenú autentifikáciu klienta platnú pre platby platobnou kartou v internetovom prostredí. V prípade, že máte z tohto dôvodu problém s dobíjaním vášho hráčskeho účtu, prosím kontaktujte vašu banku, ktorá by vám mala poskytnúť bližšie informácie. Ďakujeme za pochopenie.

Zahraj si 4 nové hry od Synotu!

Zahraj si 4 nové hry od Synotu!

Vianočné Casino ti prináša 4 čerstvé hry od Synotu! Medzi novými hrami nájdeš obľúbené klasické hry s ovocnými symbolmi ako Fruity alebo Flip the Chip, kde môžeš vyhrať až 50 zatočení zdarma s násobičom výhier 8x!

Vo Fire Bird Double27 sa ovocné symboly podávajú horúce. Bájny ohnivý Fénix ti v tejto hre poslúži ako symbol Wild. Tešiť sa môžeš na krásne animácie a vyplácanie výhier na 27 líniách z ľavej strany a pravej strany!

Lucky Pot ťa prenesie na trávnaté kopce írskej krajiny, kde stretneš prešibaného škriatka a jeho hrniec plný zlata. Ten ti ako Mystery symbol prinesie odmenu 4- až 128-násobku stávky!