Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Vyskúšaj si úplne nové Apollo hry v turnaji o 17 777 eur!

Vyskúšaj si úplne nové Apollo hry v turnaji o 17 777 eur!

Apollo hry sa v Casine tešia veľkej obľube, a preto sme radi, že aj tento týždeň ti môžeme ponúknuť niečo nové. Už oddnes sa môžeš zabaviť so 4 novými Apollo hrami! Navyše si ich môžeš vyskúšať v špeciálnom Apollo turnaji a zahrať si o ceny za 17 777 eur. Od stredy do piatka môžeš hrať o prvú cenu 1 000 eur a vo víkendovom turnaji o 2 000 eur!

Na aké hry sa môžeš tešiť? Hell Game je hra zo samotného pekla, ale keď trafíš 5 symbolov truhlíc plných zlata, dostaneš odmenu až 500-násobku stávky. Stále málo? Tak zozbieraj aj špeciálne symboly, ktoré výhru ešte strojnásobia, štvornásobia alebo až späťnásobia! V hre Four Fruits 2 objavíš známe ovocné symboly, ale aj nový symbol Wild Jokera a vyplácanie výhier z oboch strán. Ak si tu vytočíš symbol 2x2, výherné línie sa zvýšia na 54 a navyše sa spustí špeciálne točenie!

Máš rád klasiky? Tradičné ovocné symboly nájdeš aj v Burning Dice a Dice 81, avšak je tu aj niečo extra. Ak na valcoch pristanú kocky, získaš voľné točenia zdarma! Koľko ich bude, je len na tebe. Si pripravený hodiť kockami? Prajeme veľa zábavy s novými hrami!