Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
V Casine máme ďalších 9 nových hier od Synotu!

V Casine máme ďalších 9 nových hier od Synotu!

Sú tomu len dva týždne, čo sme predstavili 10 nových hier od Synotu a už sa môžeš tešiť aj na ďalšiu várku! Casino Fortuna sa v týchto dňoch rozrástlo o 9 nových hier z dielne Synotu, s ktorými zažiješ kopec zábavy.

Ak si klasik, namixuj si ovocné osvieženie vo Fruit Awards. Okrem šťavnatého ovocia tu budeš zbierať šťastné sedmičky, ideálne v kombinácii so symbolom Wild. Štyri sedmičky totiž prinesú výhru až 160-násobku stávky a symbol Wild výhru navyše znásobí až osemkrát. Hra Fruits and Fire do ovocného mixu prinesie navyše symboly Wild, ktoré expandujú a červené sedmičky tu vyplatia až 500-násobok stávky. Aby toho nebolo málo, pridaj do ovocného kokteilu aj ohnivé a ľadové gule v hre Blazing Ice a získaj respin alebo ešte lepšie výhru 100-násobku stávky. Nájdi tu aj tri Mystery symboly kociek a domov si zoberieš 2- až 100-násobok stávky. Keď sme už pri klasických hrách a kockách, hoď na valce tri kocky v hre Dice Rush a hneď uvidíš, koľko hier zdarma si vyhral. Podarí sa ti hodiť tri šestky?

Ak ťa klasické hry nechávajú chladným, možno ťa rozpália nové fantasy hry. V hre Hell Mania budeš mať tú česť so samotným Luciferom prinášajúcim výhru 500-násobku stávky a sympatickou čerticou, ktorá sa ako Wild symbol rozprestrie na celý valec. Horúco ti bude aj s Dragons of Fortune, kde ti dračí dych prinesie až 50 voľných zatočení a s Book of Secrets, kde ťa faraónov poklad odmení až 500-násobkom tvojej stávky. Keď budeš mať dosť tepla, ponor sa do Mysterious Atlantis a objav bohatstvo bájnej Atlantídy so štyrmi unikátnymi symbolmi Wild. Na poriadne dobrodružstvo sa môžeš spoľahnúť aj s hrou Hunters' Spirit, kde spolu s indiánskym náčelníkom budeš poľovať na divoké šelmy, voľné zatočenia a výhru 200-násobku stávky.

Prajeme ti veľa šťastia pri objavovaní nových hier, všetky nájdeš v sekcii Vegas.

Chcem hrať