1.01
1000
Bundesliga je späť! Stav si a uži si návrat svetového futbalu naplno!

Skvelá správa pre všetkých fanúšikov futbalu! Po viac ako 2-mesačnej prestávke sa opätovne rozbehne prvá z TOP európskych líg. Mužstvá 1. a 2. Bundesligy sa do akcie vrátia už tento víkend (16. – 17. 5.) a my ti pri tejto príležitosti ponúkame bohatú porciu stávok. Okrem toho ti zo všetkých zápasov najvyššej nemeckej súťaže prinesieme živé prenosy prostredníctvom našej FORTUNA TV!

Najväčšiu pozornosť v rámci 26. kola bude pútať lokálne derby medzi Borussiou Dortmund a Schalke 04. Do konca sezóny zostáva odohrať ešte deväť kôl a domáci zaostávajú v tabuľke iba 4 body za jej lídrom - Bayernom Mníchov. A tak hoci sa bude tento zápas, ako aj všetky ostatné, hrať bez divákov, bude rozhodne o napätie postarané.

Stav si na svojich favoritov a uži si po dlhej dobe pravý futbalový víkend! Navyše môžeš využiť aj našu špeciálnu bonusovú akciu, vďaka ktorej môžu byť tvoje výhry vyššie až o 30 %.

Typy stávok
Všetko Zápas Tím vyhrá alebo bude vyhrávať o 2 góly Favorit PLUS: Zápas Počet gólov Oba tímy dajú gól Zápas/počet gólov Dvojitá šanca 1.polčas 1.polčas počet gólov Handicap 0:5 Handicap 0:4 Handicap 0:3 Handicap 0:2 Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 2:0 Handicap 3:0 Handicap 4:0 Handicap Zápas/oba tímy dajú gól Presný výsledok 1.tím dá gól 2.tím dá gól Oba tímy dajú gól a počet gólov väčší než 2.5 Oba tímy dajú 2 a viac gólov Zápas bez remízy Polčas/zápas Bude prehrávať ale neprehrá 1.tím dosiahne gólov 2.tím dosiahne gólov Rozmedzie gólov 1.polčas rozmedzie gólov 2.polčas rozmedzie gólov Zápas/1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.polčas presne gólov 1.gól 1.gól - minuta Čas 1.gólu 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.gól/zápas 2.polčas 2.polčas počet gólov 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas Polčas s viac gólmi Padne presne gólov 1.tím presne gólov 2.tím presne gólov 1.polčas presný výsledok 2.polčas presný výsledok Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Padne gól v 1.polčase Padne gól v 2.polčase Oba dajú gól v oboch polčasoch 1.tím dá gól v oboch polčasoch 2.tím dá gól v oboch polčasoch Oba tímy dajú gól v rovnakom poľčase Oba dajú gól v 1.polčase Oba dajú gól v 2.polčase 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 1.tím vyhrá s čistým kontom 2.tím vyhrá s čistým kontom 1.tím vyhrá oba polčasy 2.tím vyhrá oba polčasy 1.tím vyhrá aspoň jeden polčas 2.tím vyhrá aspoň jeden polčas 1.polčas 1.gól Penalta Počet rohov 1.tím počet roh.kopov 2.tím počet roh.kopov 1.polčas počet rohových kopov 1.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.polčas počet roh.kopov 1.tím 2.polčas počet roh.kopov 2.tím 2.polčas počet roh.kopov Viac roh.kopov Polčas s vyšším počtom roh.kopov 1.polčas striedanie Dá gól Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Polčas/zápas a počet gólov
Viac
Menej
Zápas 1 0 2 10 02 12 viac dátum
M gladbach - Hertha 13265 naživo na Nova Sport 3 / Rozšírená ponuka LIVE
Přečíst analýzu M´gladbach - Hertha
M´gladbach - Hertha

V otváracom zápase 3. kola nemeckej Bundesligy privítajú futbalisti M´gladbachu na vlastnom trávniku berlínsku Herthu a mali by bodovať naplno.

2.88 3.50 2.32 1.58 1.40 1.28 +73 28.08. 17:30

Celkové umiestnenie stávka na celkové umiestnenie v súťaži V 1-4 1-10 zostup dátum