Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Vyskúšaj si 5 nových hier od Kajotu!

Vyskúšaj si 5 nových hier od Kajotu!

Ani si sa nenazdal a máme tu ďalšie nové hry! Po minulom týždni, kedy sme predstavili 10 nových hier od Synotu, prinášame tento týždeň nové prírastky v podobe 5 hier od Kajotu.

Na čo sa môžeš tešiť? Napríklad na klasickú hru Joker 27, ktorá tvoju výhru pri zaplnení všetkých valcov jedným symbolom vždy zdvojnásobí. V hre Super Joker 40 budeš na 40 výherných líniách striehnuť na symboly Wild, ktoré prinesú až 500-násobok tvojej stávky. Rýchle výhry hľadaj na Turbo 27, kde symboly Turbo okamžite prinesú 10 voľných zatočení a Wild symbol Jokera výhru až 200-násobku tvojej stávky. Ak je 10 voľných zatočení málo, zahraj si hru Simply the Best 81, kde ich môžeš získať až 40 a k tomu ešte výhru 640-násobku stávky so štyrmi symbolmi Bar.

Keď ťa omrzia klasické hry, pober sa za dobrodružstvom do hry Vikings a odnes si domov 500-násobok stávky. Alebo k tomu ešte zozbieraj štyri Wild symboly bájneho draka a túto výhru ešte znásobíš 16-krát! Prajeme veľa zábavy s novými hrami a nezabudni sa prihlásiť aj do turnajov, kde môžeš vyhrať každý deň ceny navyše!

Hraj nové hry