Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Winnipeg - St.Louis

31.01.2023 02:07
pic

Winnipeg sa po skvelej fáze sezóny trošku zasekol, keď prehral trikrát v rade, ale horšie je na tom St.Louis, ktorému sa po sérii štyroch porážok miestenka do play-off poriadne vzdialila.

Jets posledný trip odštartovali a aj ukončili prehrou, ale medzi to vtesnali dve víťazstvá. Po prehre v Nasvhille a presune na domáci ľad však prišla porážka 2:3 s Buffalom a naposledy dokonca na nulu s Philadelphiou (0:4). Tieto dve prehry prišli po sérii piatich domácich víťazstiev v rade a Jets teraz v troch zvyšných dueloch série na svojom ľade musia zabrať. Domáci disponujú kvalitnou obranou, podporenou brankármi, čo sa prejavuje nie len v hre 5 na 5, ale aj v oslabení. Okrem centrov Appletona s Gustafssonom je aktuálne mimo hry aj obranca Demelo.

Hráči Blues si sériou štyroch prehier v rade poriadne zavarili a vrátiť sa do boja o miestenku do play-off nebude pre hostí jednoduché. St.Louis horelo hlavne v obrane, keď v troch zápasoch inkasovalo päť gólov, vrátane porážky 0:5 na ľade Arizony a naposledy z toho bola prehra 2:4 v Colorade. Po súboji vo Winnipegu čaká hostí domáca séria a na tá bude musieť byť úspešná, inak budú mať obrovské problémy dostať sa medzi postupujúcich do boja o Stanleyho pohár. K zraneným oporám sa nedávno pridal aj center Thomas a aj to je jedným z dôvodov nepresvedčivých výsledkov Blues.

Winnipeg v tejto sezóne St.Louis už dvakrát zdolal a v oboch prípadoch potvrdil kvalitu v obrane, keď inkasoval iba dvakrát a na druhej strane strelil až deväť gólov. Domáci sú pre mňa favoritom na výhru aj v tomto prípade a skúsil by som možno aj stávku, že hostia v tomto zápase opäť nedajú viac ako dva góly.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky