Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Wehen - Leipzig

27.09.2023 20:45
pic

Posledný zápas 1. kola Nemeckého pohára sa bude hrať vo Wiesbadene. Druholigový Wehen privíta Leipzig a pokúsi sa ho pri ďalšej obhajobe aspoň potrápiť.

Domáci skončili vlani na 4. mieste 3. ligy, ale na úkor Freiburgu II, ktorý nemohol postúpiť, dostali šancu v baráži a proti Bielefeldu excelovali. Vstup do 2. ligy sa im tiež vydaril, veď v prvých troch súbojoch stratili iba dva body za úvodnú remízu s Magdeburgom (1:1) a pritom dokázali vyhrať na pôde Herthy (1:0). V ďalších štyroch dueloch však uhrali jediný bod, ale o to cennejší s ďalším vlaňajším prvoligistom Schalke (1:1), ale trikrát ťahali už za kratší koniec. Cez víkend sa im to „podarilo“ prvýkrát aj doma s Elversbergom (0:2).

Hostia ukončili poslednú sezónu úspešnou obhajobou v Nemeckom pohári a určite majú v pláne víťazný hetrik. Svoju silu predviedli hneď v prvom zápase nového ročníka, keď vyhrali Superpohár na trávniku majstrovského Bayernu (3:0). O týždeň im však nevyšla ligová premiéra v Leverkusene, no odvtedy vyhrali všetko čo sa dalo. Trikrát deklasovali svojich súperov v lige, úspešne vstúpili do Ligy majstrov na trávniku YB Bernu (3:1) a v sobotu sa trochu viac natrápili na víťazstvo v M´gladbachu (1:0). Pred nasledujúcimi zápasmi s Bayernom a Man.City však bude v zostave určite množstvo náhradníkov.

Vo vzájomných zápasov sa už v jednej sezóne stretli. Presne pred 10-mi rokmi sa tešili z víťazstiev v 3. lige vždy domáce tímy. Leipzig je však výkonnostne niekde úplne inde a stávkujúcim radíme vsadiť na jeho víťazstvo s čistým kontom. Skúsiť to môžete aj akoukoľvek kombináciou v obľúbenom Betbuikderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Počet gólov - menej ako 3,5 (zápas)
 - Udalosť tímu - Leipzig udrží čisté konto (zápas)
 - Dá gól - Werner dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.