Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Wales - Irán

25.11.2022 11:00
pic

Wales v prvom kole uhral s USA cennú remízu. Irán utrpel s Anglickom vysokú porážku, avšak dvoma gólmi si mierne zdvihol sebavedomie. Miernym favoritom bude Wales.

Waleskí reprezentanti výkonom v prvom zápase skôr sklamali. V prvom polčase boli jasne horším tímom, keď americkí futbalisti plní energie predvádzali rýchly atraktívny futbal a vytvárali si viac šancí. Wales rýchlosťou nestačil a Američania sa gólom Weaha dostali zaslúžene do vedenia. V druhom dejstve sa už ale obraz hry výrazne zmenil a zatiaľ čo si waleská reprezentácia vytvorila viacero šancí a trikrát vystrelila do priestoru brány, Američanom sa to ani raz nepodarilo. Aktivitou si vybojovali penaltu, ktorú napokon s prehľadom premenil Bale. Po troch prehrách v LN (proti Poľsku, Belgicku a Holandsku) takýto záver zápasu potrebovali.

Na druhej strane máme Irán, ktorý zažíva turbulencie mimo futbalového sveta a iránski futbalisti už pred zápasom dali vedieť, že sa do tohto spoločenského boja zapoja. Aj takéto veci patria k veľkým udalostiam a z mentálneho hľadiska to k súdržnosti tímu môže pomôcť. Na strane druhej, veľký rozdiel vo futbalovej kvalite medzi nimi a Anglickom sa v zápase prejavil na plnej čiare. Iránci mali proti veľmi kvalitnej ofenzíve súpera obrovské problémy. Dva góly Taremiho (jeden z penalty) zmiernili trpkosť prehry (2:6), no po chudobnej výhre nad Nikaraguou (1:0) a prehre s Tuniskom (0:2) v príprave im to na sebavedomý nepridá.

Na tomto turnaji sme už videli viacero atraktívnych, ale aj nudných zápasov bez gólu. Toto by mal byť na papieri jeden z menej atraktívnych zápasov, v ktorom môže rozhodnúť jeden gól. Stávkujúcim odporúčame staviť na výhru domácich s tým, že v zápase padnú najviac tri góly (Zápas/počet gólov: Wales/-3.5).

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky