Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Valencia - Real Sociedad

27.09.2023 21:30
pic

Futbalisti Valencie privítajú v stredu večer veľmi silného súpera a Real Sociedad si bude chcieť odviezť z horúceho trávnika minimálne bod.

„Netopiere“ v poslednej sezóne úplne sklamali, ale paradoxne im to môže pomôcť, keďže nemajú povinnosti v európskych pohároch. V úvode hneď prekvapili vonku s FC Sevillou (2:1) a vzápätí využili aj vlastné prostredie s Las Palmas (1:0). V rozlete ich zastavili Osasunu (1:2)dokonca doma a o týždeň neskôr nezvládli súboj v Alavési (0:1). O to viac prekvapili po reprezentačnej prestávke jasným víťazstvom s Atl.Madrid (3:0) a blízko k úspechu mali aj naposledy v Almerii (2:2). Tréner Baraja bude mať konečne k dispozícii aspoň Gabriela Paulistu.

Hostia určite neprídu v porazeneckej nálade, aj keď naposledy vonku prvýkrát v sezóne prehrali s Realom Madrid (1:2). V ďalších piatich ligových vystúpeniach už neprehrali, ale na súperovom trávniku hrali už iba s Las Palamas (0:0). Pred týždňom vstúpili do Ligy majstrov remízou s Interom Milan (1:1) a pred tromi dňami sa poriadne natrápili na výhru s Getafe (4:3). Nepríjemnosťou je zranenie Zubeldiu, pre chorobu si nezahrá Zacharjan a otázny je aj Elustondo.

V štyroch vzájomných zápasoch za sebou sa zrodili nerozhodné výsledky, no túto šnúru prelomila naposledy Valencia víťazstvom práve na tomto štadióne 1:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 0-0, prípadne to môžete skúsiť kombináciou v obľúbenom Betbuilderi

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - remíza (1.polčas)
 - Rohové kopy tímu - oba tímy viac ako 3,5 (zápas)
 - Karty hráča - Le Normand dostane kartu (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.